adres:
ul. Krakowska 449
43-300 Bielsko-Biała
województwo: śląskie
powiat: Bielsko-Biała
NIP: 5481000593
telefony:
kom. 604 949 398
branże:
DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85542DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85543DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85544DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85545DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85546DREWMAR Jacek Przybylski - zdjęcie-85547
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Oferujemy Państwu kompleksową realizację energooszczędnych i ekologicznych domów w technologii szkieletu drewnianego, domów z bali oraz domów murowanych. Nasza oferta obejmuje realizację domów mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, domów letniskowych, domów rekreacyjnych, budynków gospodarczych. Realizujemy projekty dostarczone przez klienta oraz projekty gotowe z naszej oferty.

Dzięki nowoczesnym technikom produkcji i montażu, jesteśmy w stanie zrealizować każde przedsięwzięcie w krótkim czasie. Do wykonywanych przez naszą firmę domów stosujemy najwyższej jakości drewno konstrukcyjne KVH importowane z Niemiec i Austrii. Produkt ten zostały zaprojektowany specjalnie dla wymagań budownictwa szkieletowego o zdefiniowanych kryteriach jakości. Drewno typu KVH jest czterostronnie strugane, co zapewnia ogniotrwałość belkom konstrukcyjnym oraz suszone komorowo do wilgotności ok. 15%. Tak niska wilgotność stanowi podstawę rezygnacji z ochrony chemicznej drewna oraz jest gwarancją zachowania jego kształtu i wymiarów. Wykonane przez nas domy w konstrukcji drewna KVH są gwarancją solidności, służąc swoim użytkownikom przez długie lata oraz w pełni zachowując swoje właściwości i funkcjonalność.

Oferujemy dwa systemy wykonania domów: STANDARD lub ENERGOOSZCZĘDNY w wariancie: stan surowy zamknięty, stan deweloperski (z instalacjami i bez) oraz stan „pod klucz”.

Serdecznie zapraszamy!

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno