Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Producent domów energooszczędnych Pęgów, dolnośląskie. PPH LIMBA - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Kasztanowa 7
55-120 Pęgów
województwo: dolnośląskie
powiat: trzebnicki
NIP: 9150005392
rok założenia: 1985
telefony:
tel./fax (71) 310 71 15
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

W branży drzewnej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad dwudziestu lat. Nasza firma powstała w 1985 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej. Później był czas domków letniskowych, by ostatecznie w 1999 roku zbudować pierwszy drewniany dom całoroczny. Projekt okazał się wielkim sukcesem.


W ciągu ostatnich lat postawiliśmy setki domów drewnianych w kraju i za granicą. Największe uznanie wypracowaliśmy na rynku hiszpańskim. Od 2000 roku zbudowaliśmy tam ponad 300 domów w technologii szkieletowej. Większość z nich można spotkać na przedmieściach Madrytu. Budujemy w tym kraju do dzisiaj.


Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu budujemy domy szkieletowe najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, używamy najlepszych materiałów, drewno suszymy na terenie naszego zakładu i mamy dzięki temu pewność, że posiada ono optymalne parametry, by powstał z niego produkt najwyższej klasy.

Oferta>>>>

Realizacje>>>

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno