adres:
ul. Poznańska 69
62-045 Pniewy
województwo: wielkopolskie
powiat: szamotulski
NIP: 7820020927
rok założenia: 1988
telefony:
tel. (61) 293 83 00
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma Falter jest polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem. Jej początki sięgają lat 70-tych XX wieku. W 1988 roku powstała Agencja Handlowo Usługowa Foto - Falter, której celem było wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań światowych producentów branży foto na polski rynek usług fotograficznych. Dzięki profesjonalnemu podejściu do klientów oraz ciągłemu poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, przez lata (od 1993 roku) firma była przedstawicielem koncernu Konica, a następnie Konica-Minolta w Polsce. Ponieważ w obecnych czasach rynek wciąż ewoluuje, firma wprowadza nowe produkty i technologie. Od 2006 roku, już pod nową nazwą Falter, rozpoczęła ekspansję na rynek IT. Dzięki nowemu centrum magazynowo-biurowemu w Pniewach, mogliśmy poszerzyć znacznie naszą ofertę i jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb odbiorców. Najważniejsze jest dla nas znalezienie rozwiązań w pełni odpowiadających zapotrzebowaniu ze strony klientów, dlatego też wprowadziliśmy własną linię produktów Solution.

Obecnie w ofercie znajdują się m.in. akcesoria IT (karty pamięci, czytniki, zestawy do laptopów), film fotograficzny, papiery foto i InkJet, albumy i ramy fotograficzne naszej marki. Naszym głównym atutem jest orientacja na potrzeby klienta, dlatego wciąż wzbogacamy gamę produktów Solution o nowy asortyment. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku koncernami, możemy zaoferować klientom szeroką gamę produktów o wyjątkowej jakości w konkurencyjnych cenach z branży IT i fotograficznej. Obecnie oferujemy innowacyjne rozwiązania zarówno dla tradycyjnej fotografii srebrowej (chemia, papier), technologii termosublimacyjnej (Flexilab Mitsubishi), jak również dla wydruków atramentowych (papiery i tkaniny fotograficzne InkJet, plotery Epson).

Nowoczesna siedziba w Pniewach w województwie wielkopolskim, zgrany zespół terenowych Przedstawicieli Handlowych oraz prężnie wspierający ich Dział Obsługi Klienta, powodują, iż możemy zapewnić naszym odbiorcom satysfakcjonującą współpracę. Około 70 pracowników stale troszczy się o terminowe dostawy, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług, a co za tym idzie pełne zadowolenie klienta.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno