adres:
ul. Krauthofera 25
60-203 Poznań
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
telefony:
tel. (61) 866 07 22

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Hurtownia farb drukarskich

Sprzedajemy kompletny asortyment przeznaczony dla sitodruku: farby na różne powierzchnie, rozpuszczalniki, emulsje światłoczułe i całą chemię niezbędną dla tej technologii.

Specjalizujemy się w produktach firmy ARGON i MANOUKIAN - jednego ze światowych liderów branży sitodrukowej. Są to produkty najwyższej jakości opracowane w trosce o bezpieczeństwo użytkownika i środowiska - a przy tym rozsądne cenowo. Dysponujemy na miejscu mieszalnią farb drukarskich w systemie PANTONE.

Materiały samoprzylepne


W naszej firmie można również zakupić materiały poligraficzne, folie i papiery samoprzylepne firmy MACTAC. Produkty te można z powodzeniem wykorzystywać do druku offsetowego, cyfrowego i sitodruku. Na życzenie przycinamy arkusze do wybranego formatu oraz konfekcjonujemy.

Usługi poligraficzne

Drukujemy praktycznie na każdej powierzchni - z wyłączeniem tkanin. Oferujemy Państwu usługi poligraficzne na najwyższym poziomie metodą sitodruku i tampodruku. Metoda ta ma te podstawowe zalety, że jest niezwykle trwała i możliwa do stosowania w niemal każdych warunkach. Chętnie wykorzystuje się ją do zadrukowywania tworzyw sztucznych, folii i metalu. Szczególnie dobrze nadaje się do większości zastosowań w reklamie wizualnej. Zajmujemy się także oprawą prac dyplomowych.

Usługi introligatorskie

Specjalizujemy się w usługach związanych z obróbką folii i papierów samoprzylepnych, czyli: krojeniu, nacinaniu, sztancowaniu, tłoczeniu, wierceniu, gięciu PVC na gorąco itd. Wykonujemy również usługowo matryce sitodrukowe.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama