adres:
ul. Borówki 4
61-304 Poznań - Nowe-Miasto
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 7771741324
telefony:
tel. (61) 876 85 27
tel. (61) 870 90 80
fax (61) 876 83 10
branże:
MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33145MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33146MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33147MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33148MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33149MDM Druk Sp. z o.o. Sp.komandytowa - zdjęcie-33150
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:

MDM Druk to firma, która osiąga perfekcyjne rezultaty dzięki pełnej pasji koncentracji na oczekiwaniach Klienta. Właśnie dlatego nasza firma dynamicznie się rozwija. Zaczynaliśmy skromnie 3 września 1996 roku od małego zakładu, który mieścił się w niewielkim pomieszczeniu o pow. 20 m2 w Przeźmierowie. Dzisiaj dysponujemy powierzchnią 110 razy większą.

Pamiętamy jednak ten pierwszy moment, gdy z wielkimi nadziejami i żelazną konsekwencją trzech wspólników (Mariusz Kowalczyk, Dariusz Kowalczyk i Maciej Sierpiński) postanowiło założyć drukarnię. Udało nam się. Dla nas, drukarzy z krwi i kości, od początku najważniejsze były konkrety. Skoro mieliśmy już pomieszczenie, musieliśmy zdobyć maszyny. Tymi pierwszymi maszynami, na których rozpoczęliśmy naszą przygodę z własną firmą poligraficzną były Romajor 313, Romajor 314 i krajarka ręczna KRAUZE.

Od tych pierwszych doświadczeń dzieli nas dzisiaj nie tylko czas, ale również wiedza i doświadczenie. Dzisiaj pracuje dla nas świetnie zarządzany stuosobowy zespół darzących siebie zaufaniem fachowców. Nasz nowoczesny zakład o pow. 2200 m2 ulokowany jest na obrzeżach Poznania. W tym nowym, szczęśliwym dla nas i naszych Klientów miejscu jesteśmy już od 1998 roku. Samo miejsce jednak ciągle się zmienia.

Upływ czasu odmierzamy wysokim poziomem satysfakcji naszych Klientów, certyfikatami, zakupem nowych maszyn i nagrodami. W 2008 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Technology by Heidelberg.

OFERTA

Potrafimy dokładnie to, czego zapragniesz (pod warunkiem, że Twoje pragnienia dotyczą poligrafii).

Nie boimy się żadnego poligraficznego wyzwania - jeśli zatem Drogi Kliencie masz pomysł, którego inni nie potrafią zrealizować, my znajdziemy dla Ciebie innowacyjne rozwiązania zarówno na etapie kalkulacji jak i produkcji.

Nasze ATUTY (krótko i rzeczowo):

  • świetny produkt w najlepszej cenie
  • profesjonalna kadra doświadczonych zawodowców
  • najnowocześniejsze maszyny, które w doświadczonych rękach potrafią zrobić wszystko
  • zapewniamy doradztwo technologiczne oraz kompleksową pomoc naszych pracowników na etapie kalkulacji – na proste kalkulacje odpowiadamy w ciągu 24h
  • dostarczymy gotowy produkt, dokładnie tam, gdzie chcesz


Naszą produkcję można podzielić na poligrafie reklamową (od ulotki aż po standy), etykiety (papier etykietowy, papier i folia samoprzylepna w arkuszach), opakowania (także klejone: liniowo, krzyżowo, czteropunktowo), prace kaszerowane, ponadto m.in. druki akcydensowe, periodyki, wydawnictwa dziełowe. Ale tak naprawdę to, co wyprodukujmy zależy do Ciebie i Twojego pomysłu oraz projektu. Oddajemy do dyspozycji nowoczesne studio CTP z profesjonalistami za klawiaturą. Do usług oddajemy również znakomitych drukarzy będących mistrzami w swoim fachu. I oczywiście świetną kadrę introligatorów, którzy dzięki swojej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszym technologią i maszynom potrafią z zadrukowanymi arkuszami zrobić praktycznie wszystko, co tylko przyjdzie do głowy.

Pamiętaj więc Drogi Kliencie, że do swojej dyspozycji masz 3 techniki druku (offset, sitodruk, hot print), dzięki którym możemy zadrukować praktycznie wszystko od papieru samokopiującego, etykietowego czy torebkowego przez offsetowy, szeroką gamę papierów powlekanych 2 stronnie, a także kartony opakowaniowe i pokryciowe tektury falistej. Jeżeli jesteśmy już przy podłożach drukowych warto wspomnieć także iż jako jedni z nielicznych zadrukowujemy offsetowo i uszlachetniamy folie samoprzylepne i adhezyjne, kartony metalizowane całościowo i wybiórczo, podłoża PCV, papiery syntetyczne i wiele innych. Potrafimy nie tylko perfekcyjnie drukować ale także idealnie uszlachetniać podłoża drukowe wieloma technikami - począwszy od lakierowania lakierem dyspersyjnym, przez lakiery UV (on-line i sitowo), aż po lakiery hybrydowe czy iriodynowe. Innymi technikami, które mogą Ciebie zainteresować jest personalizacja druków (do formatu B2), hotstampintg (w tym na PCV) czy też aplikowanie farby zdrapkowej lub brokatu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno