adres:
ul. Nałkowskiej 51
41-922 Radzionków
województwo: śląskie
powiat: tarnogórski
NIP: 6261072645
telefony:
tel. (32) 289 82 75
fax (32) 289 82 76
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MIKOPOL" zostało założone 15 kwietnia 1991r. Początkowo działalność gospodarczą stanowiła drukarnia offsetowa oraz produkcja artykułów szkolnych takich jak zeszyty, bloki rysunkowe, bloki techniczne, dzienniczki ucznia itp.

W 1994 roku podjęto decyzję o poszerzeniu działalności. W tym celu wydzierżawiono obiekt w Radzionkowie zmieniając równocześnie siedzibę firmy. Znaczny wzrost powierzchni ze 100 m2 do 600 m2 spowodował, że powstała możliwość uruchomienia produkcji opakowań z tektury i kartonu.

W 1995 roku otwarta została hurtownia wielobranżowa, w której poza wyrobami produkowanymi przez P.P.H.U. "MIKOPOL" sprzedaje się artykuły papiernicze, piśmiennicze oraz szereg innych artykułów przemysłowych. Posiadamy również sklep firmowy z artykułami szkolno-przemysłowymi.

Kolejnym etapem dynamicznego rozwoju naszej firmy był zakup obiektu o powierzchni ponad 2100 m2 co umożliwiło usprawnienie niektórych procesów produkcyjnych, a w przyszłości zwiększenie produkcji. Obecnie firma zatrudnia 24 osoby, w tym także osoby niepełnosprawne.

Przez cały czas wdrażane są nowe rozwiązania produkcyjne umożliwiające głównie podnoszenie jakości i wydajności produkcji, co w konsekwencji powoduje, że nasze wyroby są bardziej atrakcyjne zarówno pod względem jakościowym i cenowym. Świadczymy także usługi dla innych firm, a w szczególności drukarń, które nie dysponują odpowiednimi urządzeniami lub maszynami potrzebnymi do wykonania danego wyrobu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno