adres:
ul. Osobowicka 89
51-008 Wrocław - Psie-Pole
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8950013257
rok założenia: 1990
telefony:
tel. (71) 334 43 00
fax (71) 334 43 33
branże:
Krasnal DRUKARZ www.kea.com.plKEA Sp.j. www.kea.com.plKEA Sp.j. www.kea.com.plKEA Sp.j. www.kea.com.pl
opis działalności:
KEA - profesjonalne usługi poligraficzne.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych na potrzeby firm z branży: farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, chemicznej oraz technicznej.

Spełniamy najwyższe światowe standardy obowiązujące na rynku usług poligraficznych, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia otrzymane przez naszą firmę.
Dumni z zaufania, jakim obdarzyli nas Klienci, oddajemy w ręce naszych najlepszych specjalistów opracowanie oraz produkcję opakowań, ulotek oraz różnego typu wydawnictw.
Naszym celem jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Współpraca oparta na stałym kontakcie z Klientem i właściwym zrozumieniu jego potrzeb, pozwala zaproponować optymalne rozwiązania. W ten sposób pomagamy naszym Partnerom w skutecznym zdobywaniu rynków i umacnianiu ich pozycji.
Temu celowi podporządkowane są również inwestycje w nowe technologie, poprzedzone wnikliwą analizą aktualnych trendów rynkowych oraz kierunków rozwoju naszych Klientów.
W ciągu ponad dwudziestu lat istnienia na rynku nasza firma zebrała ogromne doświadczenie, które czyni z nas wiarygodnego i solidnego partnera.

Nasza oferta to m.in:

PRODUKCJA OPAKOWAŃ: wykonujemy opakowania z tektury litej oraz kaszerowane na tekturach warstwowych i litych:
  • opakowania jednostkowe
  • opakowania dla przemysłu spożywczego
  • opakowania farmaceutyczne
  • opakowania Premium

DRUK ULOTEK INFORMACYJNYCH:
 oferujemy ulotki falcowane (złożone) i/lub docinane do formatu na życzenie Klienta.

Ulotki farmaceutyczne.
Wymagają realizacji w oparciu o specjalistyczną wiedzę na temat procesu pakowania lekarstw. Jakość ulotki dołączanej do leku jest ściśle określona przez regulacje unijne, krajowe Prawo Farmaceutyczne oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 20-02-2009 "w sprawie wymagań dotyczących opakowań produktu leczniczego i treści ulotki". Wprowadza ono m.in. minimalną wielkość czcionki i odstępów między wierszami, co w konsekwencji wiąże się z koniecznością dostosowania treści ulotki do odpowiedniego formatu. Odpowiedzią na te wymagania jest produkcja ulotek na niskogramaturowych podłożach. Rozwiązanie to nie wymaga wprowadzania kolejnego opakowania dostosowanego do ulotki o zwiększonych rozmiarach.
Dla ulotek i kartoników oferujemy wygodne rozwiązanie "dwa w jednym" (2w1).

WYDAWNICTWA: produkujemy wysokiej jakości książki w oprawie twardej, miękkiej i zeszytowej.

Wydawnictwa typu manual
Przedsiębiorstwo KEA specjalizuje się w realizacji wydawnictw typu instrukcja obsługi (z j. ang. Manual). Instrukcje wymagają szczególnej precyzji wykonania. Ich zakres może być bardzo różnorodny - od jednostronnej ulotki, drukowanej na papierze o bardzo niskiej gramaturze (od 27g/m2), do wydawnictw kilkuset stronicowych w oprawie miękkiej, szytej lub klejonej. Niezależnie od formy, naszym podstawowym celem jest dbanie o ich funkcjonalność.

Czytelna i precyzyjna instrukcja obsługi pozwala konsumentom na prawidłowe i bezpieczne użytkowanie produktu. Przyczynia się do wzrostu zadowolenia z dokonanego zakupu. Materiał poprawnie opracowany i wydrukowany wspomaga wysiłki projektantów, działów produkcji i marketingu.

DRUKI REKLAMOWE:
Dysponując wydajnym i nowoczesnym parkiem maszynowym, oferujemy szeroki zakres materiałów reklamowych. Są to: katalogi, broszury, foldery, plakaty, teczki, kalendarze, oferty handlowe, ulotki reklamowe oraz druki firmowe.

Świadomi tego, jak ważnym narzędziem marketingowym są wydawnictwa reklamowe, zapewniamy najwyższą jakość ich wykonania, dopasowaną do potrzeb Klienta.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno