adres:
ul. Skośna 8
62-081 Batorowo
województwo: wielkopolskie
powiat: poznański
NIP: 7792125286
telefony:
tel. (61) 661 70 08
tel. (61) 661 70 12
tel. (61) 661 70 94
fax (61) 661 70 01
branże:
Nasze portfolioSENOLITH® WB FP PLUS LAKIER IMPREGNUJĄCY 60F 3025 Bariera przeciw wodzie oraz parze wodnejWzornik SAMPLE BOXWeilburger Grafik Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-91407Aplikacja COATING CALC, kalkulator ilości lakieruWeilburger Grafik Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-91409
opis działalności:
Firma WEILBURGER Grafik-Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie uszlachetniania druku w przemyśle opakowań, etykiet i druków akcydensowych. Dostarczamy produkty dla arkuszowego oraz rolowego druku offsetowego, maszyn lakierujących, a także dla sitodruku i fleksodruku. Do naszej oferty należy także organizacja seminariów i szkoleń. Jesteśmy innowacyjnym i efektywnym partnerem naszych klientów. Stawiamy do dyspozycji szeroki asortyment produktów, doradztwo techniczne, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz fachowy serwis techniczny dla produktów opracowanych na potrzeby naszych klientów i dostosowanych do ich parku maszynowego.

Weilburger Grafik-Polska należy do grupy Weilburger - jednego z ważniejszych producentów lakierów i powłok funkcjonalnych przeznaczonych dla towarów przemysłowych i konsumpcyjnych, a także powłok specjalnych dedykowanych dla przemysłu poligraficznego. Rozwiązania dostarczane przez firmę Weilburger w zakresie powłok cieszą się uznaniem i są chętnie stosowane na całym świecie w różnych dziadzinach przemysłu. Oferowane powłoki konserwują i chronią, zwiększają funkcjonalność i upiększają. Nadają produktom wyjątkowy wygląd i wrażenia dotykowe. Powłoki te są przeznaczone do stosowania na powierzchniach metalowych, tworzywach sztucznych, drewnie, folii, szkle, ceramice oraz na papierze i kartonie.

Oferujemy:
- lakiery dyspersyjne
- lakiery UV
- lakiery specjalne – zabezpieczające, antypoślizgowe, impregnujące, termoodporne, blistrowe, do kalandrowania
- lakiery do efektów twin i hybrydowych
- lakiery sitodrukowe z różnymi efektami uszlachetniania
- lakiery z pigmentami Iriodin
- lakiery z efektem soft touch
- lakiery UV utwardzane promieniami LED
- wysoko reaktywne lakiery UV
- atestowane niskomigracyjne lakiery dyspersyjne i UV przeznaczone na opakowania artykułów spożywczych
- dodatki do lakierów
- kleje do laminowania
- kleje dyspersyjne do składarko-sklejarek
- wodne lakiery i farby fleksograficzne

Zaopatrujemy:
- drukarnie
- zakłady uszlachetniania druku
- agencje reklamowe
- introligatornie
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno