adres:
ul. Kościuszki 15
48-200 Prudnik
województwo: opolskie
powiat: prudnicki
NIP: 7551937396
rok założenia: 2013
telefony:
kom. 502 632 929
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
TBO Group - zdjęcie-181031TBO Group - zdjęcie-181026TBO Group - zdjęcie-181027TBO Group - zdjęcie-181030TBO Group - zdjęcie-181028TBO Group - zdjęcie-181029
opis działalności:
Winda osobowa TBO to znaczna ulga w codziennym życiu, jak również istotny czynnik w wycenie nieruchomości. Wygoda nie jest jedynym czynnikiem, który odgrywa tu rolę. Najważniejszym aspektem jest tu fakt, że nasze dźwigi w znacznym stopniu przyczyniają się do zapewnienia jakości życia bez barier.

-Winda szklana
-Winda osobowa
-Winda domowa
-Winda łóżkowa
-Winda platformowa
-Winda towarowa
-Winda samochodowa

W firmie TBO masz możliwość samodzielnego zaprojektowania swojego indywidualnego dźwigu. Oznacza to, że koordynują Państwo wszystkie szczegóły z naszym biurem planowania, które towarzyszy Państwu od początku do końca projektu i realizuje Państwa życzenia.

-Szyb dźwigowy
-Kabina windy. Kabina windy może być wykonana ze stali nierdzewnej, pomalowana według palety RAL lub wykonana w całości ze szkła. Oferujemy również okładziny z drewna, luster czy też różnego rodzaju panele szklane mogą być bez problemu realizowane na życzenie.
-Oświetlenie kabiny. Oświetlenie w naszych dźwigach zapewnia dobre samopoczucie podczas jazdy. Najnowsza technologia LED pozwala również oszczędzać energię. Masz wybór pomiędzy lampami LED, Spot-Light lub filigranowym szklanym oświetleniem sufitowym.
-Drzwi windy.  Drzwi dźwigowe mogą być wykonane ze stali nierdzewnej, szkła lub pomalowane na żądany kolor RAL. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze wykończenie dla Waszego budynku.
-Balkony i podesty
-Poręcze
-Wyświetlacz
który jest zintegrowany z panelem tabletu, daje Ci jako pasażerowi wszystkie niezbędne informacje. Można więc zobaczyć, na którym przystanku znajduje się winda. Wyświetlane są również ostrzeżenia o pożarze i maksymalnym obciążeniu.
-Przyciski. Nasze przyciski są dostępne jako przełącznik klawiszowy, chip magnetyczny i prosty przycisk wywoływania. Wykonane z wysokiej jakości materiałów z oświetleniem pośrednim, dają dostęp do wszystkich przystanków i pozwalają na wywołanie windy.

Zapraszamy do kontaktu do nas na stronę https://tbo.com.pl/
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno