adres:
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań - Grunwald
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 7781340874
rok założenia: 1998
telefony:
infolinia 123 800 000
branże:
  • Energetyka
  • Gaz - dystrybucja, napełnianie, wymiana
  • Ciepłownictwo, energetyka cieplna
EWE Polska Sp. z o.o. - zdjęcie-132797
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
EWE już od ponad 21 lat dostarcza energię dla biznesu w Polsce, a jej doświadczenie jest jeszcze bogatsze – na rynku niemieckim działa jako koncern EWE AG już od kilkudziesięciu lat! Dzięki posiadanemu doświadczeniu, wciąż zdobywanej wiedzy oraz wszechstronności EWE osiągnęła solidną pozycję na rynku. Należy do czołówki specjalistów w sprzedaży i optymalizacji wykorzystania nowoczesnych źródeł energii – głównie gazu ziemnego i zielonej energii elektrycznej.

Czym się zajmuje?
EWE oferuje kompleksowe rozwiązania energetyczne
– dostawy gazu ziemnego i zielonej energii elektrycznej, a także doradztwo energetyczne w zakresie ich optymalnego użytkowania oraz odkup nadwyżki energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej. EWE zajmuje się także budową i eksploatacją kotłowni na gaz ziemny oraz zastosowaniem kogeneracji gazowej.
Firma posiada własne sieci gazowe na terenie 6 województw – lubuskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, lubelskiego, opolskiego i świętokrzyskiego, poprzez które dostarcza gaz ziemny dla domów i firm – zarówno do celów grzewczych jak i produkcyjnych.

W trakcie wieloletniej działalności EWE otrzymała prestiżowe nagrody, które potwierdzają stabilną sytuację spółki na rynku, wysoką jakość obsługi Klienta i status Partnera godnego zaufania. EWE zapewnia profesjonalne wsparcie we wszystkich obszarach działania, obsługując nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na www.ewe.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno