adres:
ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
województwo: śląskie
powiat: Bielsko-Biała
NIP: 5472012326
telefony:
tel. (33) 814 82 17
fax (33) 814 53 59
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego. Nasze 35 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowaie oraz generalne wykonawstwo.

 

Dysponując własną pracownią projektową, w której pracują doświadczeni architekci i konstruktorzy oraz wykwalifikowaną kadrą inżynierską  oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie oraz realizację każdego zamierzenia inwestycyjnego, począwszy od wyboru gruntu, dopełnienia formalności formalno-prawnych poprzez wykonanie projektu do jego realizacji.


Od 2008 roku nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem ASTRON - światowego lidera w produkcji obiektów w konstrukcji stalowej. Współpraca z firmą ASTRON pozwoliła nam zaoferować Klientom rozwiązania o najwyższym światowym standardzie z możliwością  pełnego dostosowania do indywidualnych potrzeb  Inwestora, co powoduje, że staliśmy się konkurencyjni w stosunku do oferty innych firm budowlanych na rynku lokalnym.


Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym sprzętem budowlanym oraz wytwórnią konstrukcji stalowych. Stale powiększana i modernizowana baza sprzętowa umożliwia nam dobrą organizację oraz szybki transport materiałów. Natomiast wytwórnia konstrukcji stalowych pozwala na obsługę bieżących kontraktów i daje możliwość szybkich dostaw niezbędnych elementów konstrukcyjnych na budowę, co zwiększa tempo prowadzenia prac.Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.


Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku oraz chcąc zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie posiadamy w ofercie szeroki wybór nieruchomości: nieruchomości gruntowe z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, jak i przemysłową oraz nieruchomości budynkowe (obiekty przemysłowe) z możliwością adaptacji i przystosowania ich do potrzeb Klienta.


Końcem 2014 roku spółka zakończyła rozbudowę swojej siedziby polegającej na powiększeniu części biurowej oraz bazy sprzętowej. Zakończona inwestycja pozwoliła na zwiększenie kadry inżynierskiej oraz potencjał i możliwości realizacji.


W skład GRUPY INBUD BIELSKO wchodzą:

 

- P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k. - spółka zajmująca się kompleksowym wykonawstwem robót budowlanych
- GRUPA INBUD BIELSKO Sp. z o.o. sp.k. - spółka prowadząca działalność deweloperską
- INBUD PROJEKT Sp. z o.o. - pracownia projektowa
- INBUD NIERUCHOMOŚCI Sp.z  o.o. - spółka zajmująca się obrotem nieruchomości

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno