Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Nowodworze, małopolskie. Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - Baza firm Business Navigator
adres:
Nowodworze 54b
33-112 Tarnowiec
województwo: małopolskie
powiat: tarnowski
NIP: 9930490084
rok założenia: 1997
telefony:
tel./fax (14) 679 40 01 Usługi
tel. (14) 626 83 25 Produkcja betonu
kom. 601 532 689 Usługi
kom. 691 360 003 Produkcja betonu
branże:
 • Firmy budowlane
 • Drogi, mosty - budowa, sprzęt, oznakowanie, sygnalizacja
 • Beton, wyroby betonowe
Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61693Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61694Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61695Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61696Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61697Budowlane Usługi Wes-Bud S.C. Wiesław Frys, Monika Frys-Żurek - zdjęcie-61698
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza Firma jest przedsiębiorstwem działającym i rozwijającym się z powodzeniem na rynku budowlanym od 1997 roku. Specjalizuje się wykonywaniu dróg, placów, zatok parkingowych i chodników dla pieszych z zastosowaniem betonów lanych na mokro. Zdecydowanym wyróżnikiem firmy jest wykorzystanie nowatorskich na polskim rynku technologii amerykańskich.

WES-BUD zatrudnia osoby będące wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie pozwalające na utrzymanie wysokich reżimów technologicznych, zapewniając tym samym wysoką jakość robót. Kwalifikacje naszych pracowników oraz solidna baza sprzętowa i transportowa, jak również zastosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani na lokalnym rynku, obejmującym południową część Polski i posiadamy stabilną pozycję. Przez dziesięć lat zdążyliśmy wypracować sobie bardzo dobrą opinię, o czym świadczy fakt, że wykonane na początku powstania Firmy parkingi, place, drogi czy chodniki nie mają do dzisiaj żadnych reklamacji. O sile i konkurencyjności Naszej Firmy stanowią: wdrażanie nowoczesnych technologii i materiałów, mechanizacja robót budowlanych oraz dbałość o warunki pracy załogi. Na każdym etapie przygotowania i w czasie realizacji inwestycji kierujemy się nadrzędnym celem uczciwej konkurencji wykorzystując wiedzę i profesjonalizm zdobyty wciągu wieloletniej działalności firmy. Gwarantujemy terminową realizację i wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

NASZA BETONIARNIA

Od 2005 roku Wes-Bud korzysta z betonu z własnej wytwórni, co zapewnia ciągłość dostawy, niezależność oraz wysoką jakość realizacji.

Betoniarnia Wes-Bud produkuje rocznie od 8 do 12 tysięcy kubików, czyli metrów sześciennych betonu. W zakładzie pracują tzw. dwa węzły produkcyjne, pozwalające na wyprodukowanie 500 kubików dziennie. Taką ilość betonu można by wylać płytę o grubości 20 cm na placu o powierzchni 2.5 tysiąca metrów kwadratowych. Beton dowożony jest na plac budowy przy pomocy specjalistycznych samochodów, tzw. "gruszek". Tam można z nim robić wszystko.
Betoniarnia jest w pełni zautomatyzowana całym procesem technologicznym steruje komputer. Dzięki temu Wes-Bud Plus posiada aprobatę na produkcję betonu mostowego, najbardziej wytrzymałego pod względem statystycznym i dynamicznym.

Adres naszej betoniarni:

WES-BUD Produkcja Betonu Tuchowska 27b, 33-100 Tarnów
tel. (14) 626 83 25, kom. 691 360 003

WES-BUD USŁUGI BUDOWLANE


Zajmujemy się kompleksową realizacją robót budowlanych w zakresie wykonawstwa nawierzchni betonowych, takich jak:

 • chodniki wylewane na mokro, wibrowane z dylatacjami, wykonane na miejscu budowy
 • krawężniki drogowe wykonywane metodą ślizgową
 • posadzki przemysłowe
 • usługi żelbetonowe
 • parkingi
 • hale przemysłowe
 • nawierzchnie betonowe na stacjach benzynowych
 • nawierzchnie betonwe na pasach startowych lotnisk
 • drogi betonowe
 • place
 • beton press
 • fundamenty
 • wykonanie robót przy budowie kanalizacji opadowej i sanitarnej
 • wykonywanie elementów odwodnieniowych metodą ślizgową (bezszalunkową)

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem.

Wszystkie elementy betonowe wykonywane są przy pomocy specjalistycznych urządzeń na miejscu budowy. Są tam wylewane na mokro. Dotyczy to płyt chodnikowych, krawężników, posadzek oraz fundamentów. Elementy są wibrowane i szlifowane na mokro. Dzięki temu są bardziej trwałe, szybsze w realizacji oraz bardziej atrakcyjne cenowo.

Jesteśmy gotowi do profesjonalnego, solidnego i szybkiego realizowania Państwa zamówienia z gwarancją jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych realizacji.

WYKONANE PROJEKTY
REFERENCJE
KONTAKT

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno