Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Firmy budowlane Tomaszów Mazowiecki. FHU PROJEKT-BUD Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Siedmiodomki 13
97-200 Tomaszów Mazowiecki
województwo: łódzkie
powiat: tomaszowski
NIP: 7732444935
rok założenia: 1996
telefony:
tel. (44) 725 21 74
tel./fax (22) 831 76 88
kom. 502 308 504
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma PROJEKT-BUD, której podstawowym obszarem działalności jest realizacja inwestycji budowlanych, w tym obiektów sportowych, realizuje projekty w charakterze generalnego wykonawcy zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucji. Działając na rynku budowlanym od 1996 roku nabyliśmy doświadczenie, które umożliwia nam zaoferowanie kompleksowych usług wysokiej jakości z maksymalnie krótkim terminem wykonania. Przez lata działalności zrealizowaliśmy szereg inwestycji wymagających wysokich kwalifikacji, które potwierdzone zostały referencjami. Stała, wykwalifikowana i doświadczona kadra stosująca najlepsze materiały i rozwiązania techniczne gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Współpraca z grupą partnerów, których kwalifikacje są nieustannie weryfikowane pozwala na utrzymanie usług na najwyższym poziomie.

Firma PROJEKT-BUD jest częścią GRUPY BUDOWLANEJ w skład której wchodzi również firma DOM-INVEST www.dom-invest.net, której głównym zadaniem jest budowa domów jednorodzinnych wg własnych projektów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno