adres:
ul. Stawna 8/6
60-687 Poznań - Stare-Miasto
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 9720448213
rok założenia: 1995
telefony:
kom. 602 366 407
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
AGMA STUDIO Agnieszka Meissner  z siedzibą w zabytkowym budynku Arsenału Pruskiego – to miejsce, w którym można zamówić niezwykłe, nastrojowe i pełne uroku zdjęcia. Studio specjalizuje się w fotografii mody (zdjęcia do katalogów firm odzieżowych), fotografii ślubnej (zarówno reporterskiej jak i plenerowo-studyjnej), portretowej (modelami są zarówno kilkumiesięczne maluchy jak i wystylizowane modelki a także przyszłe mamy z brzuszkiem) oraz fotografii aktu (zarówno kobiecego jak i męskiego).
Studio oferuje pełen serwis fotograficzny dla klienta biznesowego: fotografia wizerunkowa indywidulana i grupowa, zdjęcia wnętrz nieruchomości, hotele, sale konferencyjne, gabinety lekarskie i stomatologiczne, fotografia architektury . Ponadto specjalizujemy się w fotografii szkolnej: zaówno indywidulanej jak i grupowej. Nasza wizytówką sa piekne arystyczne tabla uczniowskie i nauczycielskie.
Jedną z propozycji naszej firmy to fotografia przemysłowa zarówno we wnętrzach fabrycznych jak i na placach produkcyjnych.
Ponadto profesjonalnie obrobiona cyfrofo fotografia produktowa. 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno