adres:
ul. Lwowska 74
35-301 Rzeszów
województwo: podkarpackie
powiat: Rzeszów
NIP: 8132318163
rok założenia: 2001
telefony:
kom. 501 236 963
branże:
Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65461Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65462Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65463Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65464Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65465Agencja Fotograficzno-Reklamowa INTROART - zdjęcie-65466
opis działalności:
Jesteśmy agencją fotograficzno-reklamową wykonującą profesjonalne usługi fotograficzne z zakresu:

Fotografia ślubna to jeden z głównych profili naszej działalności. Nasi fotograficy pracują na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym firmy Canon, posiadają uprawnienia wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych na terenie całego kraju. Prócz tego zajmujemy sie równiez filmowaniem imrez firmowych, okolicznościowych, eventów itp.

Dysponujemy do tego sprzętem do filmowania z powietrza firmy DJI wyposażonego w wysokiej klasy kamerę (mozliwość filmowania w rozdzielczości 4k).

W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, iż ślub to jeden z najważniejszych momentów Waszego życia i fotografia ślubna nie może zawierać jakichkolwiek błędów lub niedoróbek,nie można tu sobie pozwolić na jakąkolwiek fuszerkę, a fotograf ślubny powinien pomóc, a nie utrudniać młodym, aby te niezapomniane momenty na ich nowej drodze życia stały się miłym wspomnieniem. Dlatego też do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Co ważne! - nie narzucamy klientom naszej woli w celu uwiecznienia danej sceny, lecz umiejętnie i niepostrzeżenie staramy się uchwycić najciekawsze i najistotniejsze momenty danej sytuacji. Fotografia ślubna wykonywana przez nas ma charakter reportażu ślubnego, a nie ustawianych scenek. Zdjęcia ślubne po wcześniejszym dokładnym wyselekcjonowaniu i obrobieniu komputerowym wykonywane są wysokiej klasy papierze fotograficznym firmy Kodak. Ze szczegółową ofertą fotografii ślubnej możecie się zapoznać na kolejnych podstronach. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze usługi zostały powiększone o wideofilmowanie. Zajmujemy sie tworzeniem teledysków czy wideoreportaży z komunii św, wesel czy wszelkiego rodzaju imprez firmowych i okolicznościowych.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno