Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Wrocław. FOTO & HI-TECH Fotograf usługi - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Traugutta 101
50-419 Wrocław - Krzyki
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 6471742307
telefony:
kom. 601 857 430
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Naszą specjalnością jest fotografia portretowa i ślubna. Staramy się, by piękno chwili zatrzymane w kadrze przywoływało ciepłe wspomnienia, było wieczne, za każdym razem gdy powracasz do tego, co w Twoim życiu było wyjątkowe.... Obok wspomnianej działalności zajmujemy się, na szeroką skalę, fotografią amatorską. Wraz z rozwojem cyfrowych metod fotografowania, unowocześniliśmy techniki obróbki zdjęć, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i na dzień dzisiejszy świadczymy pełny zakres usług w dziedzinie fotografii amatorskiej włączając w to sprzedaż aparatów i akcesoriów.

Świadczymy pełen zakres usług - zdjęcia w atelier, plenerze, reportażowe w domu, kościele, USC i na sali weselnej. Posiadamy świetnie wyposażone w nowoczesny sprzęt atelier, co pozwala fotografować tak, by spełnić Państwa oczekiwania związane z obsługą Waszego wesela. Wykonujemy także zdjęcia do WSZYSTKICH rodzajów dokumentów z możliwością wyboru ujęcia, retuszem komputerowym i.... miłym prezentem U nas zrealizujesz każdą usługę związaną z fotografia amatorską nawet w 15 minut!!!

OFERUJEMY: FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY ZDJĘCIA PRZEZ INTERNET - kliknij na napis zdjęcia w formacie od 9x13 do 76,5 x 400 cm zdjęcia legitymacyjne, do dowodu, prawa jazdy, paszportu, wizy, zaświadczeń, dyplomowe zdjęcia z wszystkich rodzajów nośników cyfrowych zdjęcia z telefonów komórkowych reprodukcje starych zdjęć poprawę jakości odbitek retusz zniszczonych zdjęć kalendarze, ramki, kartki okolicznościowe z Twoim zdjęciem zdjęcia cz-b, w sepii, teksty na zdjęciach odbitki w systemie APS i ze slajdów zgrywanie negatywów, zdjęć i slajdów na nośniki sprzedaż aparatów cyfrowych i tradycyjnych ramki, albumy, filmy i akcesoria gadżety: Twoje zdjęcie na kubku, koszulce, poduszce, puzzlach, podkładce pod mysz, fartuszku kuchennym, podstawce pod kubek, śliniaczku dla dzieci, krawacie, maskotce misiu, podkładce pod kubek, breloczku, czapeczce z daszkiem, filiżance, popielniczce, torbie bindowanie, laminowanie, usługi ksero, archiwizacja kaset VHS, miniDV i innych na DVD.

ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE INTERNETOWE NA ALLEGRO - gadżety i sesje fotograficzne w atrakcyjnych cenach.

KARTA STAŁEGO KLIENTA -10% NA WSZYSTKIE USŁUGI
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno