adres:
ul. Ptasia 18a
85-447 Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: Bydgoszcz
NIP: 9670092658
rok założenia: 2007
telefony:
kom. 787 152 576

reklama

opis działalności:
Witam serdecznie, nazywam się Piotr Nalewajk. Fotografia to moja pasja, to moja profesja i moja miłość.

Dlatego fotografowanie pozwala mi na wykonywanie swojej pracy z przyjemnością i nieograniczonym zaangażowaniem. Jeśli mam wolną chwilę wypełniam ją podróżami z aparatem fotograficznym, a trasy wyjazdów zawsze inspirowane są ciekawymi miejscami, kulturami czy ludźmi.

W swojej pracy staram się, by fotografie pokazywały prawdziwe emocje, a nie obrazek o określonych parametrach ekspozycji. Z wielu dziedzin fotografii, w których realizuję zlecenia najbardziej intrygująca jest dla mnie fotografia dziecięca, fotografia ciążowa i fotografia ślubna, gdyż pozwalają mi na poszukiwanie rodzinnych więzi, macierzyńskich emocji i spontanicznych zachowań dzieci.

Fotografia dziecięca, wymaga ode mnie cierpliwości i umiejętności wejścia w świat dziecka. W fotografii ciążowej staram się pokazać magiczny świat macierzyństwa i niezwykłych wiezi pomiędzy mamą i dzieckiem.
Fotografia ślubna wymaga ode mnie bystrego i precyzyjnego oka. Podczas reportażu ślubnego uwieczniam podniosłe chwile, wielkie emocje i niezapomniane wzruszenia, tworzę pamiątkę do której wraca się po latach. Aby, tak jak napisał Bresson: "Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył".

Prywatnie tata dwóch nastoletnich córek: Marysi i Zuzanny. Moje łobuziarskie pociechy już rywalizują ze mną o ciekawe fotograficzne ujęcia.

Jestem do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 365 dni w roku, w każdym miejscu Polski, aby realizować Państwa oczekiwania.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama