adres:
ul. Żołnierska 29
10-560 Olsztyn
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: Olsztyn
NIP: 7393186820
telefony:
kom. 515 232 515
branże:
Kuba Zdanowicz Fotografia - zdjęcie-177271Kuba Zdanowicz Fotografia - zdjęcie-177272Fotografia ślubnaFotograf na ślubKuba Zdanowicz Fotografia - zdjęcie-177274Kuba Zdanowicz Fotografia - zdjęcie-177273
opis działalności:
INSTAGRAM

Fotografia to nie tylko moja pasja czy wyuczony zawód, ale także sposób odbierania rzeczywistości. Za pomocą obrazu subiektywnie rejestruję otaczający mnie świat. Fotografując utrwalam wspomnienia, zapisuję chwilę tak by efektem ostatecznym była niepowtarzalna i piękna fotografia. W pracy zawodowej rzetelnie i z pomysłem realizuję naróżniejsze projekty dla swoich klientów.

Oferta
:
  • Fotografia ślubna - Wszystko po to, by zaprezentować Was jak najlepiej i wyeksponować chemię, która Wasz łączy.
    W postprodukcji kieruję się zasadą, że zdjęcie w odbiorze powinno cechować się naturalnym pięknem. Narzędzia w
    postaci programów graficznych mają za zadanie podkreślić to co w ujęciach jest najlepsze, a nie kompletnie je przerobić. Poza tradycyjnymi zdjęciami grupowymi, staram się unikać ujęć, na których goście są sztucznie ustawieni i stawiam na naturalność. Moim zadaniem jest stworzenie ponadczasowych ujęć, które z biegiem lat będą u odbiorcy wywoływały przede wszystkim wzruszenie. Fotografia ślubna ma za zadnie zaoferować wam pamiątki, które będą z wami przez resztę życia, pozwalając na cofnięcie się do tego pięknego momentu.

  • Fotografia biznesowa - Dobre zdjęcia firmowe obrazują produkt lub usługę klientom, dlatego stanowią klucz do zbudowania pozytywnego wizerunku. Niezależnie od branży, jestem w stanie pomóc Tobie w osiągnięciu sukcesu. Wykonuje sesje biznesowe, zdjęcia reklamowe, zdjęcia produktowe i wiele innych. Dobrze wykonane zdjęcia sprzedają! Mając bogate doświadczenie i doże pokłady kreatywności chętnie wykonam dla Państwa nieszablonowe i przyciągające wzrok fotografie.

  • Sesje zdjęciowe - W życiu jest wiele chwil wartych zapisania na fotografi. Mogę to być chrzciny, rocznice i inne wydarzenia jubileuszowe. Każda z nich zasługuje na godną oprawę fotograficzną. Dzięki fotografii możemy w każdym momencie wrócić do dawnych chwil. Zapraszam również do wykonywania sesji rodzinnych i indywidualnych. 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno