Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Obrazy na płótnie Nowe Gajęcice, łódzkie. Dosta Sp. z o.o.
adres:
ul. Długa 87
98-330 Nowe Gajęcice
województwo: łódzkie
powiat: pajęczański
NIP: 5080094559
rok założenia: 2019
opis działalności:
Myślisz o zmianie dekoracji w mieszkaniu, a może dopiero je urządzasz i szukasz brakującego elementu aranżacyjnego, który będzie nadawał odpowiedni i zamierzony ton? Nasz sklep internetowy jest kopalnią pięknych i nietuzinkowych rozwiązań, do których kluczem są obrazy wieloczęściowe na płótnie w wielu rozmiarach i odsłonach. 

Proponujemy tryptyki na ścianę, które z powodzeniem można nazwać współczesnymi dziełami sztuki. Różnorodność tematyczna oraz rozmiarowa tworzy cały ocean możliwości, w którym każdy z Państwa znajdzie swoje ukochane dekoracje. Ponadto technika druku na płótnie canvas gwarantuje najwyższą jakość, dzięki czemu obrazy na ścianę z naszej oferty stanowią jeden z najważniejszych elementów aranżacyjnych mieszkań naszych Klientów. 

Gwarantujemy bezkompromisową staranność o najdrobniejsze szczegóły, wysokie standardy obsługi i konkurencyjne ceny. Nieustannie poszerzana oferta o nowe obrazy to cecha, która wpisuje się w nasz sklep jako dodatkowy znak firmowy. Zapraszamy do naszego internetowego atelier, w którym słowo sztuka niejeden ma wymiar.

Drugim flagowym produktem firmy są kliny drewniane. Jest to niewielka rzecz, bez której wiele prac budowlanych może być niemożliwych do wykonania. Oferta przedstawia kliny w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwy jest dobór produktu do konkretnego zastosowania. Drewniany materiał natomiast sprawia, że kliny lepiej trzymają i dostosowują się do ruchów konstrukcji. Posiadamy kliny drewniane odpowiednie do montażu okien i drzwi, konstrukcji dachów i stropów oraz kliny do paneli podłogowych. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno