adres:
ul. Jankego 59
40-612 Katowice
województwo: śląskie
powiat: Katowice
NIP: 9540011905
rok założenia: 1991
telefony:
tel./fax (32) 201 94 88
tel./fax (32) 205 95 95

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Firma DACK powstała w 1991 r. Jesteśmy przedsiębiorstwem oferującym szeroki asortyment towarów do łazienek, na tarasy, elewacje, schody, salony i do pomieszczeń użyteczności publicznej. Proponujemy również duży wybór profesjonalnych narzędzi glazurniczych.

W naszej sieci prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Każdy z naszych punktów specjalizuje się w innym asortymencie towarowym, ale jednocześnie we wszystkich oddziałach można kupić ogół artykułów dostępnych w firmie.

W ofercie DACK znajduje się wiele wzorów płytek ściennych i podłogowych, gresów, klinkierów, sanitariatów, baterii, luster, mebli łazienkowych oraz duży wybór narzędzi glazurniczych i artykułów chemii budowlanej.

DACK wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów nieustannie zwiększa asortyment i dostępność oferowanych towarów i usług. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i technologie. Naszym podstawowym celem jest osiągnięcie maksymalnego zadowolenia klientów. To wielkie wyzwanie, z którego zdajemy sobie sprawę. Dlatego wkładamy wiele wysiłku i starań na każdym etapie współpracy z klientem. Staramy się wzbogacać naszą ofertę nie tylko o nowe towary, ale i o wartości dodane, czyli: pomoc przy doborze odpowiednich materiałów, projektowanie, udzielanie porad technicznych itp.

Z tego też powodu nasi pracownicy, którzy posiadają duże doświadczenie zawodowe odbywają corocznie szkolenia w kraju i za granicą, aby mogli jak najlepiej służyć fachową poradą dotyczącą montażu i eksploatacji zakupionych u nas produktów.

OFERTA

 • Łazienka
 • Narzędzia glazurnicze, chemia budowlana
 • Kuchnia, salon
 • Schody, taras, elewacja

  Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do sklepu internetowego.
 • EDYCJA DANYCH »
  zamknij okno

  reklama