adres:
Wola Załężna 15
26-300 Opoczno
województwo: łódzkie
powiat: opoczyński
NIP: 7681825112
telefony:
kom. 505 431 042
kom. 698 657 260
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

DOMEX GROUP S.c. Sklep Internetowy budowlany24h.pl - płytki podłogowe, łazienkowe Opoczno, Paradyż

 

W ofercie naszego sklepu dostępne są wszystkie kolekcje czołowych krajowych producentów płytek klinkierowych – szczególne miejsce w ofercie sklepu zajmuje natomiast klinkier marki Paradyż oraz klinkier firmy Opoczno.


W naszym sklepie znajdą Państwo kompletną propozycję produktów marki Opoczno, w tym płytki ceramiczne z serii Opoczno Shadow (m.in. najbardziej popularny kolorystycznie wariant Opoczno Shadow brown, ale oprócz Shadow Brown dostępne są też w wariancie shadow red),Opoczno Simple (w tym w najpopularniejszej wersji kolorystycznej Opoczno Simple Brown, ale dostępne są również w innych odcieniach – simple sand i simple red), wreszcie najpopularniejsze w ofercie firmy płytki ceramiczne Opoczno Solar (w tym w wariancie barwnym Opoczno Solar brąz oraz orange, ale model Solar jest dostępny także w wariancie rosa). Klinkier Opoczno świetnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz – zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych.

 

Proponujemy również różnego rodzaju płytki klinkierowe marki Paradyż, w tym Paradyż Aquarius (klinkier Paradyż Aquarius przeznaczony jest głównie do zastosowania na schodach lub korytarzach), Paradyż Cloud brown(Cloud także w odcieniach sand, rosa i beige), płytki Paradyż Natural (Natural także w wersji kolorystycznej Natural Brown oraz rosa), Paradyż Taurus (również w wersjach kolorystycznych brown, red i rosa),Paradyż Semir (m.in. w wersji barwnej Paradyż Semir Beige, a także rosa, grafit i red – model Semir jest bardzo zróżnicowany kolorystycznie) i Paradyż Sophistic (w tym Paradyż sophistic beige) oraz Taurus (model Taurus także w wersji sophistic).

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 

- Płytki Łazienkowe 
- Płytki Kuchenne 
- Płytki Podłogowe 
- Płytki Klinkierowe 
- Gres Techniczny 
- Mozaiki

 

Więcej informacji znajdą Państwo na budowlany24h.pl.

 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno