adres:
ul. Głogowska 248
60-111 Poznań - Grunwald
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 7791014194
telefony:
tel. (61) 661 61 61
fax (61) 830 23 78

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

 

Historia Cermagu sięga roku 1979. Wtedy właśnie powstał Zakład Płytek Ceramicznych produkujący płytki i dekoracje ceramiczne w oparciu o własną technologię, a wkrótce także o własne, niepowtarzalne wzory opracowane przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i współwłaścicielkę firmy - Martę Kaczkowską.

 

Lata dziewięćdziesiąte to okres intensywnego rozwoju firmy. Nawiązanie współpracy z renomowanymi producentami z Hiszpanii, Włoch, Czech i Niemiec zaowocowało przekształceniem firmy produkcyjnej w spółkę handlową ze 100% udziałem polskiego kapitału. W roku 1995 nastąpił podział firmy na dwa niezależne podmioty gospodarcze Cermag Poznań i Cermag Wrocław. Poznańska spółka w chwili obecnej dysponuje sześcioma specjalistycznymi salonami sprzedaży: dwoma w Poznaniu oraz po jednym w Lesznie, Bydgoszczy, Ostrowie Wielkopolskim i Kołobrzegu.

 

Dziś Cermag Poznań to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej. Specjalizujemy się w urządzaniu wnętrz mieszkalnych, rezydencji, apartamentów, a także biur, restauracji, hoteli, szpitali, obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz obiektów przemysłu spożywczego.

 

Pracownicy firmy Cermag Poznań oraz współpracujący z nimi architekci i projektanci zdobyli wiedzę o produktach bezpośrednio w fabrykach polskich i zagranicznych.

 

W profesjonalny sposób pomogą Państwu podjąć decyzję o wyborze płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej, mebli czy akcesoriów łazienkowych.


OFERTA


Zapraszamy na naszą stronę internetową.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama