adres:
ul. Grunwaldzka 4/2
37-500 Jarosław
województwo: podkarpackie
powiat: jarosławski
NIP: 7921828163
rok założenia: 1999
telefony:
tel. (16) 621 77 04
tel./fax (16) 623 05 46
kom. 500 016 203
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma "EKOTECH" sp.j z siedzibą w Jarosławiu już od początku działalności ukierunkowała się by swoimi wyrobami służyć ludziom i środowisku. 20 lat istnienia na rynku produkcyjnym może poświadczyć nasze ogromne doświadczenie w dziedzinie żywic nie tylko na rynku krajowym ale również zagranicznym.

Zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji oraz surowców renomowanych firm o najwyższej jakości sprawia, że nasze wyroby charakteryzują się wysoką trwałością oraz wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV.Dzięki pracy wykwalifikowanych pracowników naszej firmy z działu badawczo – rozwojowego, "EKOTECH" stale zwiększa swoją ofertę o nowe produkty oraz udoskonala już istniejące tak by nasze wyroby były satysfakcjonujące dla klientów na dzisiejszym rynku.Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych stale zwiększając ich liczebność oraz przeznaczenie. Z czasem do naszej oferty dołączyły wanny, krzesełka stadionowe, zbiorniki.

Najnowszym produktem, w którego wytwarzaniu jesteśmy pionierami na rynku są płyty ostrzegawcze typu "Brajl". Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie produktów z żywic.Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą oraz zapraszamy do współpracy.
Nasza oferta:- Pojemniki

- Płyty prowadzące "BRAJL"

- Wanny

- Krzesełka stadionowe

- Wyroby z żywic

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno