Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Recykling i utylizacja elektroniki Łódź, łódzkie. Dora Plus
adres:
ul. Wersalska 54
91-212 Łódź - Bałuty
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
NIP: 9471027552
telefony:
kom. 602 229 558
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Praktycznie każda firma czy jednostka posiada mniej lub więcej pecetów na stanie, które posiadają  dyski twarde i co jakis czas są zastępowane.
W dzisiejszych czasach najpopularniejszym założeniem jest wysyłanie przez firmy, urzędy i inne instytucje operujace ważnymi, tajnymi  informacjami, usługi  eliminowania informacji na zewnątrz. Usługa bazuje na rozmagnesowaniu powłoki zapisu na skutek wpływanie na fizyczny nośnik mocnym impulsem magnetycznym. Powoduje to trwałe kasowanie dysku twardego tak, by w żaden sposób nie można było uzyc go kolejny raz, zatem odtworzyc dane, które się na poprzednio zawierały. Sam przebieg usuwania danych jest natychmiastowy, bowiem cykl demagnetyzacji trwa od 10 do 60 sekund w stosunku od  wykorzystanego demagnetyzera.
Zlecenie niszczenia twardych dysków może byc świadczona w siedzibie przedsiębiorstwa lub w dowolnym miejscu wyznaczonym przez klienta.
Wszystkie unicestwione dyski twarde możemy zabrac od klienta i wręczyć je do recyklingu.
Dyski są rozmontowywane na części, a potem przedkładane przebiegowi utylizacji. Po zakończeniu usługi konsument przyjmuje specjalne potwierdzenie czyli "kartę przekazania odpadów". Nasza specjalność to recykling i utylizacja sprzętu elektronicznego, skuteczne niszczenie dokumentów na dyskach twardych. Działamy w całej Polsce!
Oferujemy Państwu profesjonalną usługę w zakresie: recykling sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz niszczenia dysków twardych. Zaufało nam już ponad 1500 firm i instytucji, tysiące osób prywatnych oraz wiele gmin i spółdzielni mieszkaniowych.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno