adres:
ul. Świętosławska 11
61-840 Poznań - Stare Miasto
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 5372139719
telefony:
tel. (61) 855 12 13
Grota Solna - zdjęcie-128147Grota Solna - zdjęcie-128143Grota Solna - zdjęcie-128146Grota Solna - zdjęcie-128145Grota Solna - zdjęcie-128142Grota Solna - zdjęcie-128144
opis działalności:
Nasza Grota Solna jest położona w centrum miasta - na poznańskim Starym Rynku, w piwnicach przepięknej zabytkowej kamienicy.
Właśnie tutaj stworzyliśmy niezwykłe miejsce, które zachwyca wnętrzem górskiej jaskini.

Powietrze jest nieskazitelnie czyste, pełne mikroelementów i leczniczych pierwiastków.
Nasza Grota Solna jako jedyna w Poznaniu i jedna z nielicznych w Polsce zbudowana jest z krystalicznej soli himalajskiej, pochodzącej z Pakistanu oraz soli z Morza Martwego i Kłodawy.

Tutaj mogą Państwo odetchnąć świeżym, mikroklimatycznym powietrzem oraz zrelaksować się na wygodnych grawitacyjnych leżakach przy dźwiękach odprężającej muzyki.

Żyjąc w dużym mieście, w pogoni za nowoczesnością i postępem wciąż zapominamy o znaczących właściwościach leczniczych soli.
Klimat Groty Solnej odbudowuje i wzmacnia mechanizmy obronne organizmu oraz wspomaga leczenie wielu schorzeń.
Powietrze w Grocie Solnej zawiera nie tylko drogocenny jod ale również pierwiastki takie jak: magnez, potas, wapń, brom, żelazo, selen, cynk, miedź, fluor oraz wiele innych, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Nasza Grota Solna to niezapomniane miejsce, które spośród pięknych, zabytkowych kamienic przenosi atmosferę Starego Rynku w niepowtarzalny świat górskich jaskiń, gdzie dzięki unikalnej grze świateł, nastrojowej muzyce oraz naturalnym efektom dźwiękowym płynących kaskad i tężni wprowadza w głęboki relaks i odprężenie.

Z wielką przyjemnością powitamy Państwa w naszej Grocie !

Pełna oferta na naszej stronie www.solnagrota.com !

Znajdziesz nas także na facebooku !


Zapraszamy !
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno