adres:
aleja Wojska Polskiego 41
68-200 Żary
województwo: lubuskie
powiat: żarski
NIP: 9282063469
telefony:
kom. 512 549 519
tel. (68) 363 88 25
branże:
Budowa Siedziby firmy M&JHALA PRODUKCYJNA DRUKARNI CHROMAHALA PRODUKCYJNA DLA FIRMY MAGOREXSTACJI PALIW W IŁOWEJmyjnia tirBudowa stacji paliw LOTOS
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma M&J to przedsiębiorstwo budowlane z Żar, które działa na rynku od ponad 13 lat. Naszą główną specjalizacją jest budowa hal stalowych.

Nasza Spółka to biuro projektowe, ktore oferuje usługi projektowania i budowy hal magazynowych stalowych i logistycznych. Posiadają one dużą rozpiętość powierzchni bez słupów wewnętrznych (do 100m). Ich zaletą jest m.in. duży wybór systemów dachowych i ściennych czy optymalna izolacja termiczna.
 
Jesteśmy też wykonawcą hal produkcyjnych do 100m bez słupów wewnętrznych! W przypadku dużych pomieszczeń w naszej propozycji znajdziecie też budynki handlowe: centra handlowe, hale targowe czy sklepy wystawiennicze.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klienta, dlatego też oferujemy Wam małogabarytowe hale.

Poza tym budujemy hale sportowe i stalowe parkingi wielopoziomowe oraz budynki biurowe aż do 6 pięter! Takie budowle obejmują nie tylko konstrukcję stalową, ale również stropy, system dachowy oraz fasady. W każdym przypadku stosujemy rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Jeśli nie znajdziecie czegoś w nasze skróconej ofercie - zadzwońcie lub napiszcie do nas! Odpowiemy na Wasze zapytania. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby i jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie.

Nasza firma jest w stanie przygotować wizualizację 3D projektów hal stalowych. Wirtualna rzeczywistośc jest w stanie pokazać Państwu, jeszcze przed budową, jak wyglądać będzie gotowy produkt.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno