adres:
ul. Solskiego 8
85-125 Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: Bydgoszcz
rok założenia: 2015
telefony:
kom. 665 351 303
branże:
  • Hodowle zwierząt
  • Akwarystyka, terrarystyka - akwaria, terraria
  • Sklepy zoologiczne - akcesoria, karma dla zwierząt
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Jeśli szukasz nietypowego domowego zwierzaka, to świetnie trafiłeś. Gady z brodą to hodowla jaszczurek takich jak agamy brodate, gekony lamparcie i gekony orzęsione. Nasza hodowla powstała w 2015 roku i od tego czasu rozwinęliśmy się na tyle, by zarażać innych pasją związaną z gadami. Sprzedajemy nadwyżki hodowlane pochodzące z własnej hodowli - zwierzęta są zdrowe, znamy również ich genetykę.

Choć siedzibę mamy w Bydgoszczy, zapewniamy jaszczurkom transport na terenie całej Polski. Nasze zwierzęta trafiły już do takich miast jak Warszawa, Wrocław, Toruń, Kraków, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź, Częstochowa i Opole. Możliwy jest również odbiór osobisty na miejscu.

Zależy nam na tym, by nasze zwierzęta miały dobrze w nowych domach, dlatego rozwijamy na naszej stronie internetowej bazę wiedzy. Gatunkiem, któremu poświęcamy najwięcej miejsca i czasu to agama brodata, dlatego najwięcej poradników dotyczy właśnie jej. Służymy pomocą na każdym etapie - zarówno przed zakupem jak również po kupnie gada.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno