adres:
ul. Jaśkowa Dolina 15/101
80-252 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 9571117734
rok założenia: 2019
telefony:
kom. 888 929 717

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Alvis - twój osobisty pomocnik w sprawach opieki nad zwierzakiem. Wyprowadzanie psów, opieka w domu opiekuna lub Klienta. Pierwszy serwis w Trójmieście.

Wyprowadzenie psów:
Pospacerujemy z Twoim psem! Wybierzemy wyprowadzacza, który na pewno będzie pasować. Spacerujemy i bawimy się z pieskiem 20 lub 50 minut lub więcej (jeśli trzeba). Przygotowujemy raport z foto, GPS-śladem i opowiadaniem, co robiliśmy na spacerze.

Opieka nad psem w domu naszego opiekuna:
Darmowe zapoznanie z psem u petsittera. Wymieniamy opiekuna, jeśli będzie trzeba. Polecamy Klientowi samemu przywieźć zwierzę na opiekę. Pies może się martwić jeśli z jego domu go zabrał nieznajomy człowiek i przywiózł w nieznane miejsce. Będzie lepiej, jeśli pies przyjedzie z właścicielem do petsittera. Wyprowadzanie odbywa się w godzinach, do których pies jest przyzwyczajony. Mycie łap po każdym spacerze i karmienie Twoim pokarmem w określonych godzinach. Wiele zabaw i uwagi w domu. Obowiązkowe raporty na co dzień. Możesz wybrać dogodny dla Ciebie sposób komunikacji: sms, e-mail, skype, Messenger lub Whatsapp.

Opieka dla kota i innych zwierząt:
Z naszym opiekunem Twój zwierzak będzie miał pierwszorzędną opiekę. Będziesz spokojny o swojego pupila – zapewnimy mu bezpieczeństwo, radość i komfort! Aby upewnić się, że wszystko z kotem jest w porządku, opiekun będzie regularnie wysyłać Ci raporty fotograficzne z opisem. Możliwe jest również połączenie wideo.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama