adres:
Snopki 55c
12-200 Pisz
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: piski
NIP: 8491538350
telefony:
kom. 507 522 124

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Przekraczając próg naszego domu Wasze zwierzęta stają się pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Oferujemy opiekę pełną troski i zaangażowania, tak by jak najmniej odczuły rozłąkę z Wami a nasz dom stał się ich drugim domem do którego z chęcią będą chciały wracać. Do każdego pupila podchodzimy indywidualnie i z sercem w oparciu o otrzymane informacje.

Zapewniamy spacery, karmienie, czesanie, zabawę.

Posiadamy: (w realizacji) 2 zadaszone kojce zewnętrzne (każdy 2x3m) z ocieplonymi budami, 3 pokoiki dla piesków w domu (przebywają w nich tylko wtedy gdy się nie akceptują, w takiej sytuacji przebywają z nami w domu na zmianę, pokój dla kotów z licznymi atrakcjami, bezpieczny i ogrodzony ogród na którym pieski przebywają kilka razy dziennie razem lub na zmianę.

Za zgodą spacery po łąkach i lasach. Przyjmujemy wyłącznie łagodne i przyjazne zwierzęta. Ze względu na domowe warunki przyjmujemy max 5 piesków i 3 kotki tak by każdemu zapewnić mnóstwo zabawy i opieki.

Jeśli nie Jesteście pewni czy Wasz pupil będzie się u nas dobrze czuł to zapraszamy na wcześniejszą wizytę zapoznawczą z otoczeniem.

Nasza oferta zawiera:
  • hotel dla piesków
  • hotel dla kotków
  • hotel dla innych zwierząt domowych
  • transport zwierząt domowych
  • opieka nad zwierzętami na posesji klienta
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama