adres:
ul. Zdrojowa 1
16-300 Augustów
województwo: podlaskie
powiat: augustowski
NIP: 8461519157
rok założenia: 1999
telefony:
tel. (87) 643 85 00
fax (87) 643 85 04
kom. 607 294 243

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
POŁOŻENIE Hotel "Warszawa SPA & RESORT" w Augustowie jest położony w sosnowym lesie Puszczy Augustowskiej nad brzegiem jeziora Necko w pobliżu międzynarodowej trasy Via Baltica, w odległości 240 km od Warszawy. Ziemia Augustowska jest perłą polskiej przyrody. Malownicze jeziora, cenne kompleksy leśne, unikalna flora i fauna oraz liczne zabytki kultury stanowią skarby tej ziemi. Hotel należy do programu marketingowego Polish Prestige Hotels & Resorts.

ZAKWATEROWANIE

Naszym gościom oferujemy 90 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów o łącznej ilości 187 miejsc noclegowych. Pokoje dwuosobowe i apartamenty mają widok na jezioro Necko. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarką, telewizję satelitarną, telefon, radio, mini-bar i leżaki plażowe. Hotel przystosowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

WYPOSAŻENIE

Hotel dysponuje własną plażą oraz wypożyczalnią łodzi żaglowych, kajaków, rowerów wodnych i łodzi wiosłowych. Miłośnikom wodnego szaleństwa oferujemy skutery wodne, łodzie motorowe oraz narty wodne. Statkiem Żeglugi Augustowskiej można wybrać się na rejs po jeziorach Rospuda, Necko, Białym i Studzienicznym, zwiedzić śluzy oraz Kanał Augustowski. Wieczorami proponujemy romantyczne przejażdżki zabytkowym samochodem marki "Warszawa".

SPA

W ofercie hotelowego SPA znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała oparte na kosmetykach firmy (comfort zone), masaże świata, łaźnię parową, saunę, jacuzzi, natrysk Vichy, oryginalną grotę solną oraz zabiegi w kapsule NeoQi Mediq. Naszym gościom proponujemy również solarium i siłownię.

WYŻYWIENIE

Restauracja Kolumnowa oferuje pyszne dania kuchni podlaskiej, polskiej i międzynarodowej oraz wyborne wina z wielu zakątków świata. Szklane atria zapewniają naturalne światło w restauracji i dzięki otoczeniu sosnowego lasu tworzą przyjemną atmosferę zawsze zielonego ogrodu. Przeszklony, pełen zieleni drink bar "Atrium" jest idealnym miejscem relaksu przy dobrej muzyce, oryginalnym drinku i aromatycznej kawie. W ogródku letnim można skosztować naleśników o różnych smakach, sałatek i dań z grilla, delektując się widokiem roztaczającym się z letniego tarasu na jezioro Necko.

KONFERENCJE

Hotel "Warszawa SPA & RESORT" posiada nowoczesne centrum konferencyjne. Dwie klimatyzowane, automatycznie zaciemniane sale konferencyjne są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny: projektor o wysokiej rozdzielczości obrazu, wizualizer, rzutnik slajdów, kamerę video, mikrofony bezprzewodowe oraz flipcharty. Centrum konferencyjne oferuje dostęp do internetu oraz telewizory plazmowe z magnetowidem. Sala konferencyjna Wigry mieści 230 osób, sala konferencyjna Necko 160 osób. Do dyspozycji gości jest apartament biznesowy.

Imprezy towarzyszące:

Specjalizujemy się w organizacji imprez towarzyszących dla grup, m.in.:
- wycieczki bryczkami po Puszczy Augustowskiej
- wycieczki po Suwalszczyźnie, wycieczki do Wilna
- imprezy plenerowe typu: survival, paintball, team building, czy też rajdy samochodami terenowymi
- wiele imprez stylizowanych, itp.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama