adres:
ul. Floriańska 55
31-019 Kraków - Śródmieście
województwo: małopolskie
powiat: Kraków
NIP: 6760105133
rok założenia: 2006
telefony:
tel. (12) 411 99 43
kom. 600 088 340
Widok z zewnątrzPokój z łóżkiem podwójnymŁazienkaŚniadankoPokój DeluxeSala konferencyjna
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasz hostel znajduje się w zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu historycznego i królewskiego Krakowa, przy Bramie Floriańskiej, najbardziej popularnej i najczęściej odwiedzanej przez turystów ulicy (mniej więcej 50-80 tys. przechodniów każdego dnia!) Zapraszamy do Hostelu Brama wytrwałych turystów, małe i większe grupy studentów, przyjaciół, małżeństwa z dziećmi, całe rodziny i grupy zorganizowane - jednym słowem tych, którzy chcą poznać królewski Kraków i jego niepowtarzalny klimat za dnia i nocy. Zapraszamy do pokojów 2,3,4, osobowych z własnymi z łazienkami w cenie oferujemy śniadanie.

Posiadamy również salę konferencyjną, jest to doskonała przestrzeń  do prowadzenia  szkoleń, warsztatów,  prezentacji firmowych czy konferencji prasowych. 

Właścicielem Hostelu Brama jest Fundacja im. Księdza Siemaszki. Celem Fundacji jest stworzenie szansy zdobycia wykształcenia i umożliwienia wszechstronnego rozwoju młodzieży pochodzącej z ubogich środowisk społecznych. Korzystając z naszego hostelu wspierasz działalność Fundacji!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno