adres:
ul. Limanowskiego 134
63-400 Ostrów Wielkopolski
województwo: wielkopolskie
powiat: ostrowski
NIP: 6181992786
rok założenia: 1997
telefony:
tel. (62) 735 36 66
opis działalności:
Nasz ośrodek położony jest w malowniczym parku. W odległości 200m od niego znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa służba medyczna znajduje się w odległości 1500m, a centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego - 2500m.

Hotel - Restauracja "Borowianka" posiada wspaniałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji ze względu na korzystne położenie geograficzne, w centrum Polski. Walorem jest bliskość połączeń z dużymi aglomeracjami miejskimi, centrami kulturalnymi, biznesowymi oraz finansowymi, takimi jak Wrocław (110 km), Poznań (125 km), Łódź (140 km).

Nasz hotel istnieje od 1980 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przeprowadzono liczne inwestycje i modernizacje obiektu, dzięki czemu nasi goście tutaj wracają, a co więcej przybywają nowi. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Hotel specjalizuje się w obsłudze gości uczestniczących w szkoleniach i konferencjach, jak również w obsłudze imprez okolicznościowych. Między innymi gościliśmy przedstawicieli branży ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, spedycyjnej, budowlanej, motoryzacyjnej, szkoleniowej, rozrywkowej i wiele innych znanych na rynku ogólnopolskim.

HOTEL

Bazę noclegową stanowi 5 murowanych domków o zróżnicowanej wielkości i standardzie. Dysponujemy 151 miejscami noclegowymi w 82 pokojach, w tym:
  • 4 pokoje 1-osobowe standard *
  • 13 pokoi 1-osobowych o podwyższonym standardzie **, z dostępem do internetu
  • 4 pokoje 1-osobowe standard *** z dostępem do internetu
  • 16 pokoi 2-osobowych, standard *
  • 24 pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie **, z dostępem do internetu
  • 16 pokoi 2-osobowych, standard *** z dostępem do internetu
  • 2 pokoje 3-osobowe, standard *
  • 1 pokój 4-osobowy, standard *
  • 2 apartamenty 4-osobowe posiadające salon oraz dwa pokoje 2-osobowe, aneks kuchenny, łazienkę; standard * oraz **
  • 2 apartamenty 2-osobowe, standard *** z dostępem do internetu

Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny i telewizję kablową.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 następnego dnia.

RESTAURACJA

Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Restauracja na około 100 osób z sala myśliwską (30 osób),  czynna codziennie od 7:00 do 22:00. Restauracja poleca smaczne i tanie śniadania, obiady i kolacje.

Podajemy tradycyjne polskie dania oraz wykwintne potrawy europejskie. Jako specjalność lokalu na bankietach i imprezach okolicznościowych serwujemy dziczyznę. Dodatkowo dysponujemy dwoma wielofunkcyjnymi salami bankietowymi z możliwością przystosowania do potrzeb konferencji na 150 i 80 osób. 

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, zabawy w obiekcie restauracyjnym oraz imprezy w plenerze na terenie ośrodka. Duża sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe. Wszystkie sale w restauracji są klimatyzowane.

Naszym Gościom oferujemy 5 sal konferencyjnych. Możemy je wyposażyć w flipchard, ekran, rzutnik folii, TV, Video.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno