adres:
ul. Boczna 18
96-325 Radziejowice-Parcel
województwo: mazowieckie
powiat: warszawski zachodni
NIP: 8381817043
telefony:
tel. (22) 256 97 56
kom. 504 991 148
branże:
ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141091ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141092ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141093ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141094ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141095ARTIS LOFT Hotel - zdjęcie-141096
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Artis Loft Hotel został zaprojektowany dla Ciebie. Niezależnie jak długo u nas będziesz - naszym zadaniem jest zapewnić Ci całkowicie nowe doświadczenia. Pożegnaj się z hotelem z przeszłości! Poczuj przestrzeń, pobudź swoją wyobraźnię i zainspiruj się naszym Hotelem. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz! Masz dostęp do internetu w hotelu i na zewnątrz, jesteś w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, pracujesz i odpoczywasz.

Oferujemy śmiały i nowoczesny design, nieograniczoną przestrzeń, wyjątkowe wnętrza stworzone w duchu architektury industrialnej, kuszące swoją prostą, formą i ładem. Wszystko zostało zaprojektowane z myślą o Tobie! Oferujemy Ci więcej niż wygodne łóżko! Dostosuj swój pobyt i świętuj swój nowy styl w miejscu, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Nowoczesne lofty z dźwiękoszczelnymi oknami. Komfortowe wyposażenie, niepowtarzalny design gwarancją dobrego samopoczucia i odpoczynku. Wybierz swój ulubiony kolor a my spełnimy Twoje życzenie. Zaprojektowaliśmy dla Ciebie pokoje w pięciu energetycznych kolorach:

Nasza przestrzeń tworzy także dobry klimat dla biznesu - konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe - przygotowaliśmy dla Ciebie 4 wygodne, w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które pomieszczą do 220 osób. Organizację różnego rodzaju spotkań umożliwia dowolna konfiguracja ustawienia sal.

Bezprzewodowy dostęp do Internetu, sprzęt multimedialny, nagłośnienie, zaplecze biurowe abyś mógł profesjonalnie realizować zadania i nawet poza firmą pozostać w kontakcie z partnerami biznesowymi. W ramach obsługi konferencji i spotkań integracyjnych zapewniamy przerwy kawowe, poczęstunki, obiady i kolacje.

Osoby zainteresowane wynajęciem sal konferencyjnych prosimy o wypełnienie FORMULARZA KONTAKTOWEGO.

Po spotkaniu biznezowym odwiedź przestrzeń relaksu - Loft Bar w którym zintegrujesz się z innymi i poczujesz swobodnie. 

Do Twojej dyspozycji oddajemy także sklep - non-stop przez 24 godziny - oferujemy pyszne kanapki, sałatki, dania na ciepło, słodkie przekąski oraz napoje. Weź szybką przekąskę i zrób sobie własny posiłek. Podgrzej go i zjedz na eleganckiej sali śniadaniowej bądź w pokoju. Nie martw się jeżeli o czymś zapomniałeś! W naszym sklepie możesz zakupić potrzebne artykuły higieniczne i nie tylko.

Dostępne pakiety:


Szczegółowa oferta na artis-loft.pl.

PANEL REZERWACJI>>EDYCJA DANYCH »
zamknij okno