adres:
ul. Ks. mjr K.Woźniaka 4
40-389 Katowice
województwo: śląskie
powiat: Katowice
NIP: 6431629579
rok założenia: 1994
telefony:
tel. (32) 730 91 00
branże:
MISTAL Sp. z o.o. - zdjęcie-33145MISTAL Sp. z o.o. - zdjęcie-33146MISTAL Sp. z o.o. - zdjęcie-33147MISTAL Sp. z o.o. - zdjęcie-33148MISTAL Sp. z o.o. - zdjęcie-33150
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Serdecznie witamy w firmie MISTAL Sp. z o.o. !!!

Jest nam bardzo miło, że postanowili Państwo odwiedzić zakładkę naszej firmy, dzięki której mamy przyjemność zapoznać Państwa z naszą ofertą handlową.

Jesteśmy hurtownią wyrobów hutniczych specjalizującą się w sprzedaży rur stalowych.

Na rynku stali działamy od 1994 roku i od tej pory skutecznie i z powodzeniem na nim działamy systematycznie powiększając bazę stałych Odbiorców. Mamy nadzieję ze po zapoznaniu się z ofertą Państwo również do nas dołączycie powiększając grono Klientów, a zarazem pozyskując rzetelnego i wiarygodnego dostawcę rur stalowych dla swojej Firmy.

Aby sprostać stale rosnącym wymaganiom Klientów stawiamy na rozwój oraz na najwyższą jakość oferowanych wyrobów i usług. Wszystkie zakupione u nas materiały posiadają atesty bądź certyfikaty jakości producentów!

Z dbałości o jakość oferowanych przez nas towarów i usług wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Zapewnia on Państwu świadczenie usług na najwyższym europejskim poziomie.

Dla Państwa stale współpracujemy z uznanymi Laboratoriami i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w kraju dokonującymi dodatkowych badań i odbiorów na Państwa życzenie m.in. Germanischer Lloyd, UDT, ZETOM itp.

Dla nas zawsze najważniejszy jest klient!!!
Z myślą o Klientach stworzyliśmy strukturę organizacyjną całkowicie dostosowaną do ich potrzeb. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i każdego traktujemy indywidualnie. Dlatego dla dobra naszych Kontrahentów każdy przedstawiciel handlowy posiada własną bazę Klientów i w pełni odpowiada za ich profesjonalną obsługę. Pozwala to na stworzenie jak najlepszych relacji Klient - handlowiec, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby i w pełni je zaspokajać.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Zarząd MISTAL Sp. z o.o.

www.mistal.pl


Zapraszamy także do naszego oddziału:
ul. Przemysłowa 34
85-758 Bydgoszcz
tel. +48 52 335 03 91-98
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno