adres:
ul. Paprotna 8
51-117 Wrocław - Psie-Pole
adres korespondencyjny:
ul. Sienna 5b
51-349 Wrocław
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8950017284
rok założenia: 1991
telefony:
kom. 602 244 271
tel. (71) 327 64 30
branże:
HYD-ROL Zakład Napędów i Sterowań Joanna Hyrczak, Emil Hyrczak, Paweł Hyrczak Sp.j. - zdjęcie-35088HYD-ROL Zakład Napędów i Sterowań Joanna Hyrczak, Emil Hyrczak, Paweł Hyrczak Sp.j. - zdjęcie-35089HYD-ROL Zakład Napędów i Sterowań Joanna Hyrczak, Emil Hyrczak, Paweł Hyrczak Sp.j. - zdjęcie-35090HYD-ROL Zakład Napędów i Sterowań Joanna Hyrczak, Emil Hyrczak, Paweł Hyrczak Sp.j. - zdjęcie-35091HYD-ROL Zakład Napędów i Sterowań Joanna Hyrczak, Emil Hyrczak, Paweł Hyrczak Sp.j. - zdjęcie-35092
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma HYD-ROL powstała po reorganizacji firmy HYD-ROL S.c. działającej od 1991 roku, przejmując całkowicie jej profil działania. W dalszym ciągu zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz serwisem napędów i sterowań hydraulicznych, pneumatycznych i mechanicznych. Budową instalacji hydraulicznych, remontem i modernizacją pras hydraulicznych, siłowników, projektowaniem i budowa stanowisk testowych oraz technologicznych.

W swojej pracy stosujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie automatyki i robotyki przemysłowej co w połączeniu z długoletnim doświadczeniem i intuicją daje doskonałe rezultaty przedstawione w naszych dotychczasowych osiągnięciach.

Skonstruowane i zbudowane przez nas układy i urządzenia pracują od lat w kraju i za granicą, u Klientów stawiających najwyższe wymagania w zakresie technologii, jakości, niezawodności i zabezpieczenia pełnego serwisu.
 
Nasze układy pracuję od 1993 w hydrotechnice na rzece Odrze, Bobrze i Wiśle w kilkunastu obiektach przez nas modernizowanych w których napędy elektromechaniczne zamieniliśmy na hydrauliczne.
 
Nasze maszyny i urządzenia pracuję w międzynarodowych koncernach motoryzacyjnych i AGD w Meksyku, Chinach i Rosji.
Nasi specjaliści wspierają Utrzymanie Ruchu w wielu renomowanych zakładach produkcyjnych a nasza wiedza i doświadczenie wykorzystywane jest w projektowaniu nowych obiektów w hydrotechnice i automatyce przemysłowej.
 
W wytwarzanych urządzeniach stosujemy najlepsze elementy wiodących firm jak Parker czy Bosch Rexroth.
 
Współpracujemy  od lat z firmami które posiadają potencjał produkcyjny i technologiczny niezbędny przy budowie skomplikowanych układów.

Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Siennej 5 b we Wrocławiu. Biuro i pracownia projektowa oraz zaplecze techniczno-produkcyjne przy ul. Paprotnej 8 we Wrocławiu.
 
W naszej ofercie:
- hydrotechnika
- hydraulika siłowa
- hydraulika mobilna
- napędy
- sterowanie
- prasy
- zasilacze
- siłowniki
- zawory
- rozdzielacze
- przewody hydrauliczne
- filtracja
- serwis
- utrzymanie ruchu
- konstrukcje stalowe
- hydrotechnika
- rurociągi
- instalacje
- pneumatyka
- mechanika
- naprawy

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno