adres:
ul. Kraszewskiego 4/1
16-001 Kleosin
województwo: podlaskie
powiat: białostocki
NIP: 9660633176
rok założenia: 2010
telefony:
kom. 602 629 446
branże:
imprezy integracyjne, zielone szkoły, wycieczki szkolne, aktywna integracjapaintball laserowy,paintball Białystok,wieczory panieńskie,wieczory kawalerskiezabawy integracyjne,integracja,agencje eventowe,eventy,zielone szkoły,zielona szkołaspeedminton,sklep,speedbadminton,rakiety speedminton,zestawy speedmintonpaintball sklep,kulki paintball,kulki do paintballa,kulki paintballowe,sklep paintballowypaintball sklep,sklep paintballowy,markery paintballowe,pistolety na kulki
opis działalności:
Aktywna Integracja to biuro podróży, specjalizujące się w kompleksowej organizacji czasu wolnego grupom (imprezy integracyjne, wycieczki, biwaki, festyny), wśród których szczególną rolę zajmują dzieci i młodzież szkolna. Im własnie proponujemy imprezy w formie tzw. zielonych szkół.
W ramach usługi zapewniamy kompleksową organizację i realizację imprezy, w tym rezerwację miejsca zakwaterowania, wyżywienia, realizację programu wypełniającego całkowicie czas imprezy, zawarcie na rzecz uczestników polisy w zakresie NNW, zakup nagród i dyplomów czy też kontraktujemy również usługi przewoźników lub służymy pomocą czy doradztwem w tym zakresie.

W zdecydowanej większości przypadków aktywne programy pobytu realizujemy na terenie obiektów zakwaterowania przy wykorzystaniu własnych środków i instalacji, w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę /wychowawcy kolonijni, animatorzy, instruktorzy sportu i harcerscy, nauczyciele wf/. Nad całością realizacji imprezy czuwa zawsze osoba z uprawnieniami kierownika wypoczynku. Różnorodność programów i tematyki, prezentowane nowatorskie formy rekreacji i duży udział w programie zajęć grupowych z elementami rywalizacji powodują, iż każdy, bez względu na płeć i upodobania zawsze znajdzie tu cos dla siebie.

Z ramowym zakresem realizowanych programów można zapoznać się tutaj. Na życzenie realizujemy również program poza obiektem zakwaterowania w formie wycieczek, wizyt, zwiedzania, rejsów, spływów itp.

Imprezy realizujemy praktycznie na terenie całego kraju, ale najczęściej i najchętniej współpracujemy z ośrodkami zlokalizowanymi na obszarze Pojezierza Mazurskiego.

Posiadamy polisę OC prowadzonej działalności, uczestników łącznie z opiekunami zawsze ubezpieczamy w zakresie NNW, jesteśmy wpisani do rejestru organizatorów turystyki Marszałka woj. Podlaskiego pod nr 01/11.

www.aktywnaintegracja.com

 Aktywna Integracja to także grupa eventowa Paintball Sport. Organizujemy i realizujemy gry paintballowe zarówno w terenie (własne pole paintballowe w Obrubnikach lub też dojeżdżamy w miejsce wskazane przez klienta) jak i pod dachem hali paintballowej w Białymstoku przy ul. Przędzalnianej 8 (Forteca Paintball). Gramy cały rok, niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych. A jeśli nie potrzebujecie aż takiej dawki adrenaliny czy też obawiacie się siniaków i widoku łez - zagrajmy laserowo. Oryginalne markery wyposażone w system Eagle Eye umożliwią bezbolesną zabawę, prowadzoną wg moderowanych w trakcie imprezy scenariuszy, nad przebiegiem której nadzór sprawują sędziowie. I chociaż nikt z graczy nie zostanie "pomalowany" nie ma szans na oszustwa i symulowanie - Centralny Moduł Dowodzenia, sprzężony z komputerem wyłapie wszystkie trafienia i umożliwi odtworzenie przebiegu gry. A ponieważ paintball jest dobry na kaźdą okazję - impreza klasowa, urodziny, spotkanie w gronie znajomych, wieczór kawalerski czy panieński, więc …. O`Paint Your Mind

https://paintball.sklep.pl/
www.paintball.biz.pl

Aktywna Integracja to także internetowy sklep sportowy ProSport. Oferujemy kulki i sprzęt do paintballa, rakiety, zestawy i akcesoria do speedbadmintona, elementy i komplety mini golfa, trójkołowe pojazdy trikke i śnieżne skki trikke.

Jako bezpośredni importer gwarantujemy atrakcyjne ceny, zakupiony towar dostarczamy kurierem w 24 godz., sprzedajemy tylko oryginalny i markowy sprzęt. Przy większych zamówieniach negocjujemy ceny.

www.prosport.biz.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno