adres:
ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
województwo: podkarpackie
powiat: stalowowolski
rok założenia: 2007
telefony:
tel. (22) 427 53 28
opis działalności:
Wykorzystujesz skomplikowane algorytmy? Zależy Ci na zwiększeniu efektywności Twoich systemów? Poznaj naszą ofertę, która w szczególności obejmuje:
  • implementacje programowe w językach C/C++,
  • implementacje sprzętowe w języku VHDL i Verilog dla układów programowalnych FPGA i CPLD,
  • modele matematyczne dla interesujących Cię zagadnień,
  • projekty systemów realizujących obliczenia.

Dalsze informacje znajdziesz na stronach poszczególnych działów firmy. Tam również dowiesz się więcej na temat wykorzystania konkretnych technologii:
  • Laboratorium kryptograficzne
  • Laboratorium algorytmów i obliczeń równoległych
Możesz też skontaktować się bezpośrednio ze mną - właścicielem i pomysłodawcą firmy:
tel. 692 624 408
e-mail: andrzej.chmielowiec@cmmsigma.eu

Pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi.

Laboratorium kryptograficzne

Specjalne miejsce wśród usług oferowanych przez Centrum zajmują te, związane z kryptograficzną ochroną informacji i protokołami bezpiecznej komunikacji. Jest to obszar, który nieustannie korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie algebry i teorii liczb. Laboratorium kryptograficzne daje Ci możliwość:
  • skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie implementacji i wdrażania algorytmów kryptograficznych,
  • doboru mechanizmów kryptograficznych pod kątem Twoich, konkretnych zastosowań,
  • opracowania implementacji zoptymalizowanej pod kątem architektury Twojego systemu.

Poza projektami wykonywanymi na konkretne zamówienie, laboratorium oferuje też własne produkty.

Laboratorium algorytmów i obliczeń równoległych

W związku z błyskawicznym rozwojem rynku procesorów wielordzeniowych stworzyliśmy laboratorium algorytmów i obliczeń równoległych. Czy wiesz czym są obliczenia równoległe? To możliwość równoczesnego wykorzystywania dwóch lub większej liczby procesorów. Do niedawna algorytmy przetwarzające dane i wykonujące obliczenia w sposób równoległy wykorzystywane były w ośrodkach akademickich i laboratoriach badawczych. Ten obraz uległ radykalnej zmianie w momencie wyposażenia procesorów ogólnego przeznaczenia w dwa i więcej rdzeni. Dzisiaj niemal każdy nowy komputer ma możliwość przetwarzania danych w sposób równoległy. Jednakże jedną rzeczą jest posiadanie możliwości, a zupełnie inną umiejętne ich wykorzystanie. Laboratorium algorytmów i obliczeń równoległych powstało z myślą o tych, którzy chcieliby w pełni korzystać z zasobów współczesnych procesorów wielordzeniowych. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i wydajność obliczeń. Już dzisiaj pozwól swojej aplikacji złapać drugi oddech i skonsultuj z nami swój projekt. Doradzimy Ci w jaki sposób organizować struktury danych i operować na nich w sposób równoległy.

  • Opracujemy i dostosujemy algorytmy równoległe pod kątem Twojego projektu.
  • Przygotujemy implementację tych fragmentów, które są krytyczne dla wydajności całego Twojego systemu.
  • Podpowiemy z jakich narzędzi i technologii możesz korzystać.

sToken

Świat się zmienił... Zmienia się także nasze podejście do pracy. Dla wielu przestaje być ona środkiem do osiągnięcia celu, a zaczyna być celem samym w sobie. W codziennym biegu trudno dostrzec, że praca może być także przyjemnością. sToken to urządzenie, które w sposób łatwy i bezpieczny połączy Cię z zasobami informacyjnymi Twojej firmy bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Niech ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a nie cztery ściany biura... Projekt sToken ma dwa zasadnicze cele:
  • wprowadzenie na rynek rozwiązań bazujących na algorytmach nowej generacji,
  • dostarczenie produktów intuicyjnych w obsłudze i przyjaznych użytkownikowi.
Chcemy tym samym zapewnić Państwu łatwy dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie ochrony informacji. Nasze produkty opierają się w tej chwili na kryptosystemach krzywych eliptycznych (ECDSA, ECDH) i standardzie szyfrowania symetrycznego AES - technologiach, które mają zastąpić przestarzałe algorytmy RSA i DES.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno