Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Informatyka Warszawa Mokotów. KTM Pracownia Programistyczna
adres:
ul. Dominikańska 17/2
02-738 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (22) 852 01 59
kom. 697 990 445
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Świadczymy wdrożenia oprogramowania Systemu Symfonia. Konsultujemy asortyment softwaru i prowadzimy w Warszawie jego sprzedaż. Pomagamy przeprowadzić konieczne ustawienia początkowe i parametryzację modułów pakietu, adaptujemy sposób funkcjonowania Systemu do specyfiki działalności biznesowych oraz biur rachunkowych. Uzupełniamy funkcjonalność o możliwość importowania danych z aplikacji zewnętrznych, implementujemy raporty. Jesteśmy związani z Symfonią od początku jej powstania. Z naszych doświadczeń skorzystało już prawie tysiąc firm i korporacji.

Na naszej stronie webowej znajdą Państwo download demo programów programów, których wspieraniem się zajmujemy. Znajdą tam Państwo m. innymi opisy aplikacji Finanse i Księgowość Forte producenta firmy Sage. System Finanse i Księgowość Systemu Zarządzania Forte to renomowany produkt, który jest przeznaczony do prowadzenia ewidencji zdarzeń gospodarczych w firmach zobowiązanych z litery prawa do prowadzenia pełnych ksiąg handlowych. Program jest na bieżąco dostosowywany do zmian otoczenia prawnego. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Funkcjonalny interfejs użytkownika ułatwia wprowadzanie danych oraz upraszcza ich zestawianie i analizowanie. Na podstawie znajdujących się w ewidencji dokumentów pozwala on na proste wygenerowanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg oraz do podatku dochodowego, zestawień VAT, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania opcjonalnych zestawień rachunku zysków i strat przy wykorzystaniu raportów standardowych, jak i definiowanych przez użytkownika, sprostają wymaganiom księgowości zarządczej każdego przedsiębiorstwa.

Znajdą tam Państwo także m. innymi wybrane nasze porady i sugestie dotyczące aplikacji kadrowo-płacowych Systemu Zarządzania Forte oraz wersje demo oprogramowania Symfonia. Program Symfonia Kadry i Płace przeznaczony jest do wykorzystania w firmach prywatnych i jednostkach budżetowych, w spółdzielniach, fundacjach i organizacjach non profit bez względu na profil działalności. Aplikacja obsługuje edycję danych kadrowych, konstruowanie list płac w firmie, udostępnia edycję danych pracowników, zleceniobiorców oraz właścicieli. Rozlicza składki ZUS oraz umożliwia sporządzanie deklaracji podatkowych.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno