adres:
aleja Niepodległości 692/19
81-853 Sopot
województwo: pomorskie
powiat: Sopot
NIP: 5851095776
rok założenia: 1999
telefony:
tel./fax (58) 551 31 60
kom. 515 292 123

reklama

opis działalności:
Firma ELEKTROINSTALACJE-POMIARY Jarosław Huliński założona w 1999 r w Sopocie, świadczy usługi w zakresie profesjonalnych pomiarów elektrycznych  odbiorczych, okresowych instalacji elektrycznych i odgromowych  w zasobach spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, domków jedno i wielorodzinnych. Badania obejmują:

  • pomiary rezystancji izolacji przewodów i kabli
  • pomiary skuteczności ochrony od porażeń
  • pomiary izolacji urządzeń napędowych, spawalniczyc, transformatorów i kondensatorów
  • pomiary elektronarzędzi - pomiary oświetlenia
  • pomiary wyłączników różnicowoprądowych
  • oględziny czynności wyżej wymienionych oraz sprawdzenie koordynacji zabezpieczeń nadprądowych z obciążalnością długotrwałą przewodów

Solidne i profesjonalne usługi w zakresie badań i pomiarów elektrycznych ochronnych poparte są wiedzą i doświadczeniem nabytą w trakcie realizacji dotychczasowych zleceń - patrz referencje - w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i innych.

Elektryk wykonuje bezpieczne instalacje elektryczne zgodnie z obowiązującym prawem czyli aktualnymi ustawami Prawa Budowlanego i Energetycznego. Zawsze stosuje się do szczegółowych rozporządzeń i norm lub w sytuacjach wątpliwych sięga do uznanych reguł wiedzy technicznej.  Dysponując doświadczeniem i wiedzą techniczną firma oferuje doradztwo techniczne.
Pogotowie elektryczne to usługa usuwania usterek i awarii prądu z szybkim dojazdem do Sopotu, Gdańska, Gdyni i okolic. Elektryk jest wyposażony w profesjonalny lokalizator przewodów i kabli. Jest w stanie z dużą dokładnością zlokalizować niewidoczne miejsce uszkodzenia.

Wykonujemy instalacje elektryczne i odgromowe, ogrzewanie elektryczne podłogowe, podłączenie prądu, silnika, zespołów prądotwórczych, przyłącza, złącza kablowe, wyposażenie rozdzielnic, podłączenie oświetlenia: opraw, żyrandola,

schodowego,oświetlenie terenu. Wykonujemy też instalacje teletechniczne: inteligentny dom, budynek, czujek obecności, montaż anten, rtv, sat, alarmów, domofonów, itp.

Elektryk z Sopotu wykona fachowe podłączenie płyty elektrycznej: indukcyjnej lub ceramicznej z uwzględnieniem równomiernego obciążenia faz, obwodów i sprawdzenia długotrwałej obciążalności przewodów i koordynacji z zabezpieczeniami nadprądowymi. W przypadku spełnienia warunków wykonuje podłączenie. Ostateczną weryfikacją prawidłowego podłączenia jest sprawdzenie ochrony przeciwporażeniowej. Elektryk podbija gwarancję z podaniem nr świadectwa kwalifikacyjnego SEP.

 Posiadamy świadectwa kwalifikacyjne SEP E i D uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru do 1kV z pomiarami elektrycznymi ochronnymi - świadectwo kwalifikacyjne obejmuje urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym-Ex ATEX.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno