adres:
ul. Stefana Jaracza 52d
33-140 Lisia Góra
województwo: małopolskie
powiat: tarnowski
NIP: 8731002443
telefony:
kom. 502 450 407
tel. (14) 678 43 43
kom. 500 146 362
branże:
INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133361INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133363INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133364INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133365INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133366INSTALL-MARK Marek Kazek - zdjęcie-133362
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
ALARMY
Żyjemy w dobie coraz większej brutalizacji społeczeństwa, codziennie bombardowani jesteśmy doniesieniami o kradzieżach i napadach rabunkowych. Naszym priorytetem jest ochrona Państwa przed tego rodzaju przykrymi niespodziankami. Pomożemy Państwu przy rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących instalacji alarmowych i monitoringu w mieszkaniu, domu, biurze oraz firmie. Jesteśmy firmą, która ma ambicje bycia jak najlepszą dla swoich klientów. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, czego dowodem są nasze certyfikaty.

Firma INSTALL-MARK łączy w sobie kompleksowe projektowanie i  wykonawstwo. Nasza domena to:
 • alarmy, systemy alarmowe
 • telewizja przemysłowa (dozorowa CCTV)
 • instalacje domofonowe i wideodomofonowe
 • instalacje telefoniczne oraz antenowe sterowania bram przesuwnych i rozwiernych

 

MONITORING
Firma INSTALL-MARK zapewnia:

 • dobór sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta
 • fachowy montaż
 • konserwację systemów monitorujących
 • serwis pogwarancyjny
 • bezpłatną wycenę

INSTALACJE ELEKTRYCZNE
Masz problem elektryczny? Zgłoś się do nas!!!
Oferujemy szeroki zakres porad technicznych odnośnie projektowania, wykonania i kontroli instalacji elektrycznych, zabudowy i naprawy urządzeń, zabezpieczeń itp. Doradzimy Ci jakie materiały i technologie najlepiej spełnią wymagania projektowe.

Ponadto wykonujemy różnego rodzaju instalacje elektryczne dostosowane do wymogów odbiorcy, na które dajemy 5 letnią gwarancję. Wykonujemy również instalacje budowlane, awaryjne itp, a także modernizujemy istniejące instalacje z dostosowaniem do obecnych standardów.  
 
Jeżeli po wykonaniu nowej instalacji, przeróbce istniejącej, usunięciu awarii nie masz pewności co do bezpieczeństwa użytkowania, zgłoś się do nas, a my dokonamy kompleksowego sprawdzenia całości. Gwarantujemy pełną kontrolę i weryfikację użytych materiałów i technologii. Oferujemy usuwanie różnego rodzaju awarii elektrycznych w tym awarie zasilania, awarie wynikające z uszkodzenia, zużycia elementów sieci elektrycznej.


KLIMATYZACJA
Specjalizujemy się w tematyce klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania powietrzem. Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oferujemy Państwu fachowe usługi w szerokim zakresie:
 • doradztwo i dobór urządzeń
 • projektowanie
 • sprzedaż
 • montaż i uruchomienie
 • konserwacja oraz serwis

Posiadamy autoryzację firm MIDEA i SAUNIER DUVAL, liderów w dziedzinie klimatyzacji. Procesy i technologie tych firm spełniają najwyższe wymagania jakości norm międzynarodowych - znak bezpieczeństwa CE, które są potwierdzone certyfikatami.

CENTRALNE ODKURZACZE
Sprzątając za pomocą systemu centralnego odkurzania posługujemy się jedynie wygodnym i lekkim wężem ssącym (7,5 lub 9 mb) a zasysany kurz, po przejściu przez system rur P.C.V. do odkurzacza centralnego, zostaje skutecznie przefiltrowany przez bardzo wydajne (najnowszej generacji) filtry cyklonowe. Tak oczyszczone powietrze odprowadzane jest na zewnątrz budynku. Jednostka centralna (odkurzacz) montowana jest np. w pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni, garażu - w części oddalonej od pomieszczeń mieszkalnych.

Instalacja ssąca P.C.V (sztywne rury) rozprowadzona jest w budynkuzarówno w pionach jak i w poziomach, do miejsc w których montuje się gniazda ssące. Instalacja elektryczna (bezpieczna - 12V) poprowadzona    jest wzdłuż rur P.C.V., co umożliwia automatyczne uruchomienie odkurzacza po włożeniu węża do gniazdka lub użycie włącznika w uchwycie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno