adres:
ul. Wybickiego 4
84-242 Luzino
województwo: pomorskie
powiat: wejherowski
NIP: 5882395686
rok założenia: 2012
telefony:
kom. 515 385 889
kom. 664 010 793
fax (58) 736 34 39
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
HISTORIA FIRMY  

Spółka PM-INSTAL została utworzona 01.03.2012r. Powstała z połączenia dwóch niezależnych przedsiębiorstw, ELMET SYSTEM Mateusz Kołwzan oraz EL-TRANS Przemysław Budnik, które istnieją na rynku od 2009 roku. Od tego czasu, z powodzeniem, profesjonalnie realizujemy każdą inwestycję. Dzięki poświęceniu i fachowemu podejściu do pracy z łatwością jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy zgranym zepołem, dzieki czemu pracujemy w miłej atmosferze, co przekłada się później na jakość wykonania.

POLITYKA FIRMY

Świadczymy usługi w zakresie montażu sieci oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a także wszelkich prac powiązanych. Naszym priorytetem jest jakość oraz estetyka wykonania. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz odpowiednie uprawnienia do wykonywania odbiorów, przeglądów i pomiarów instalacji elektrycznych. 

KADRA

W naszej firmie stawiamy na doświadczenie oraz zaangażowanie. Nasza kadra od wielu lat pracuje w zawodzie. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Pracowników dobieramy starannie, każdy wnosi coś indywidualnego do firmy. 

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Mimo, iż jako samodzielnie funkcjonujące przedsiębiorstwo istniejemy krótko na rynku, posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, które zdobyliśmy pracując w branży elektrycznej przez ostatnie kilka lat. Jesteśmy firmą solidną i godną zaufania co z pewnością potwierdzą nasi Zleceniodawcy.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno