adres:
ul. Raciborska 36
48-100 Głubczyce
województwo: opolskie
powiat: głubczycki
NIP: 7480002740
rok założenia: 1982
telefony:
tel. (77) 403 45 00
fax (77) 403 45 99
branże:
Kocioł c.o. KW i KWR (podstawowy)Kocioł c.o. KWP na ekogroszekPompa ciepła w systemie ziemia-woda Maxima do c.o. i c.w.u.Elektryczny ogrzewacz wody Vulcan SmartPompa ciepła w systemie powietrze-woda Spectra do c.w.u.Zestaw solarny z kolektorami płaskimi
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Galmet to 36 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową takie jak gruntowe i powietrzne pompy ciepła, zestawy kolektorów słonecznych, kotły c.o., ogrzewaczy wody oraz wszystkie rodzaje wymienników c.w.u.. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki, którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła, w kraju.  

Najnowsze rozwiązania Galmet bazują na połączeniu najwyższej funkcjonalności i najlepszego designu. Od początku istnienia Galmet kładzie ogromny nacisk na tworzenie wyjątkowych produktów. Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając  się przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.

Tworząc systemy grzewcze,  w firmie Galmet, pracuje dziś dla Państwa ponad 700 specjalistów, na prawie 40 000 m2. Do dyspozycji klientów pozostaje sieć certyfikowanych, mobilnych instalatorów i serwisantów, którzy docierają do każdej gminy w kraju. 

Profesjonalni doradcy pomagają wybrać produkty najlepiej spełniające oczekiwania użytkowników i doradzają w pozyskaniu dotacji na ich zakup. 

Priorytet to stałe podnoszenie komfortu użytkowania urządzeń. Doskonałość to jednak nie tylko  parametry urządzeń. To również jego wartości – obietnica tego, że nigdy nie zawiedziemy naszych klientów, zawsze będziemy pomocni i dostępni, a nasze produkty w standardzie będą miały najlepszą jakość. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w nowym haśle marki Galmet: TWORZYMY RZECZY MĄDRE.Więcej na www.galmet.com.pl oraz na Facebooku.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno