adres:
Kraszewo 44
11-100 Lidzbark Warmiński
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: lidzbarski
NIP: 7431930776
rok założenia: 1988
telefony:
tel./fax (89) 766 16 15
tel. (89) 766 16 75
tel. (89) 766 32 20
kom. 601 448 168
branże:
Konstrukcje staloweKotły paroweStacje mieszania węgla z biomasąOdpylacze spalinKotły wodnePaleniska
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Zakład Mechaniczny "ZAMER" w Kraszewie powstał w 1988 roku jako przedsiębiorstwo prywatne. W grudniu 2006 roku przekształcił się w firmę, o nazwie ZAMER Spółka Komandytowa.

Podstawa działalności:
  • Urządzenia do modernizacji i remontów węglowych kotłów rusztowych
  • Kotły wodne
  • Kotły parowe
  • Zgazowarki pirolityczne; generatory gazu
  • Narzędzia dla zakładów poszukiwania nafty i gazu
  • Konstrukcje ze stali węglowych i kwasoodpornych

Zasięg naszych usług to kraje Unii Europejskiej i kraje wschodnie. Zakład zatrudnia ok. 50 pracowników. Pracownicy są zespołem o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach w swoich zawodach. Umożliwia to podejmowania trudnych technicznie zadań gwarantując wysoką jakość usług i finalnych wyrobów.

Zakład jak również pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania urządzeń i remontów podlegających odbiorowi przez Urząd Dozóru Technicznego. Zakładowe biuro konstrukcyjno - technologiczne wykorzystuje w szerokim zakresie komputerowe wspomaganie prac projektowych. Posiadamy odpowiedni park maszynowy do obróbki skrawaniem, spawalnictwa, obróbki plastycznej i cieplno-chemicznej: Uniwersalne umaszynowienie umożliwia prowadzenie działalności produkcyjnej w bardzo szerokim zakresie.

Powierzchnia hal produkcyjnych i terenów wokół zakładu zapewnia odpowiednie warunki techniczne i magazynowe, pozwalają na rozszerzenie zakresu produkcji.

Zakład systematycznie rozwija swoją działalność, podnosi poziom techniczny i stał się znanym i cenionym w przedsiębiorstwem w swojej branży. Zakład mieści się w Kraszewie w województwie warmińsko-mazurskim na trasie krajowej nr 53 Olsztyn - Bezledy przed Lidzbarkiem Warmińskim.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno