adres:
ul. Kochanowskiego 2e
69-100 Słubice
województwo: lubuskie
powiat: słubicki
NIP: 9261205697
telefony:
tel./fax (95) 758 22 68
kom. 502 131 090
kom. 502 646 694
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Chcesz mieć ciepło i przytulnie w domu podczas zimy, chłodno i przyjemnie podczas gorącego lata? Chcesz mieć komfortowo i nowocześnie wyposażoną łazienkę, kuchnie w najwyższej jakości urządzenia sanitarne? Jeżeli tak to jesteś na odpowiedniej stronie.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz od baterii umywalkowych, natryskowych po pełne systemy ogrzewania solarnego. U nas możesz kupić wszystko, możesz chodzić po ogrzewanej podłodze firmy Danfoss zasilanej dzięki nowoczesnym kotłom kumulacyjnym Junkersa, latem relaksować się w chłodnych pomieszczeniach dzięki urządzeniom klimatyzacyjnym Daikin i spoglądać przez okno jak Twój trawnik jest nawadniany przy pomocy nowatorskich systemów nawadniających Rain Bird.

W www.warban.pl znajdziesz także wszystko dla swojej łazienki, Ferro, Deante, Koło i Sanplast zapewnią piękne baterie, kabiny prysznicowe, zlewy, wanny i inne elementy ceramiki sanitarnej.

Na naszych stronach prezentujemy produkty wiodących marek takich jak: JUNKERS, VIESSMANN, VAILLANT, SAUNIER DUVAL, TERMET, PURMO, GORGIEL, DANFOSS, KOŁO, ROCA, CERSANIT, FRANKE, VINSAR, FERRO, DEANTE i wiele innych! Na terenie powiatu Słubickiego i okolic możesz liczyć również na obsługę techniczna produktów zakupionych w naszym sklepie od montażu po serwis i regulację.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz pomocy eksperta jaki produkt wybrać? Jaka moc grzejnika będzie potrzebna do pomieszczenia, które chcesz ogrzać? Nie krępuj się pisz lub dzwoń do nas! sklep@warban.pl (95) 758 22 68
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno