Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Rzeszów. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma Urządzenia sanitarne - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Żółkiewskiego 3
35-203 Rzeszów
województwo: podkarpackie
powiat: Rzeszów
NIP: 8130336607
rok założenia: 1989
telefony:
tel. (17) 856 61 90
kom. 790 604 921
branże:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26947Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26948Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26949Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26950Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26951Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne ELTechma - zdjęcie-26952
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o. w Rzeszowie to firma w branży instalacji sanitarnych działająca na Podkarpaciu od 1989 roku. W okresie 13 lat swej działalności braliśmy udział w realizacji wielu prestiżowych obiektów na terenie całego kraju, a także zagranicą.

Lata doświadczeń oraz stały rozwój firmy powodują, że możemy się poszczycić bogatą listą referencyjną. Szczególnie jesteśmy dumni z naszego udziału w realizacji Polskiego Pawilonu na wystawie EXPO 2000 w Hannoverze, kilku hipermarketów Tesco w Łodzi, Krakowie i Rzeszowie, a w ostatnim czasie Centrum Kultury Studenckiej w Rzeszowie.

Posiadamy stabilną, fachową załogę pod kierownictwem wyspecjalizowanej kadry technicznej, która pozwala nam podjąć się realizacji wszelkich zadań związanych z branżą instalacyjną zarówno w obrębie budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego. W roku 2001 powołaliśmy do życia Biuro Handlowe we Wrocławiu, które z powodzeniem oferuje nasze usługi na rynku dolnośląskim.

Kontrahenci, którzy zwracają się do naszej firmy mogą liczyć na bezpłatną konsultację, pełną informację techniczną oraz wykonanie inwestycji pod klucz.

OFERTA

Nasza oferta to kompleksowa obsługa klientów od doradztwa technicznego poprzez projektowanie do realizacji robót z zakresu szeroko rozumianej branży instalacji sanitarnych.

W szczególności oferujemy swoje usługi w następujących dziedzinach:

 • Klimatyzacja
 • Wentylacja
 • Kotłownie
 • Węzły cieplne
 • Ogrzewnictwo
 • Chłodnictwo
 • Automatyka
 • Instalacje c.o., wod.kan. i gaz
 • Sieci zewnętrzne wod.kan. i gaz
 • Ciepłownictwo
 • Instalacje przemysłowe

  Oferta firmy Eltechma Sp. z o.o. jest skierowana zarówno do inwestorów bezpośrednich realizujących duże przedsięwzięcia inwestycyjne, firm budowlanych wykonujących inwestycje w charakterze Generalnego Wykonawcy, jak i klientów indywidualnych.

  Nasze doświadczenie, wiedza, a także zaplecze techniczne czyni z naszej firmy partnera do realizacji robót branży instalacji sanitarnych dla budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz dla przemysłu.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • EDYCJA DANYCH »
  zamknij okno