Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Kantor Bitcoin BITQ
adres:
ul. Gwiaździsta 64
53-332 Wrocław - Krzyki
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 9141513226
telefony:
kom. 604 664 105
branże:
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego kantoru bitcoin BITQ! Oferujemy szybkie i bezpieczne transakcje związane z kupnem i sprzedażą bitcoinów.

Kup Bitcoin na BITQ
Szybkość Transakcji: Możliwość zakupu za pomocą szybkiego przelewu bankowego lub płatności BLIK. Szyfrowanie SSL gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Bezpieczeństwo: Cenimy Twoją prywatność i anonimowość. Zakup bitcoinów do 1000 zł bez konieczności zakładania konta ani weryfikacji tożsamości. Działamy zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem finansowym.
Konkurencyjność: Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny wymiany kryptowalut. Nasz kurs jest odświeżany na bieżąco, a kantor online jest otwarty 24/7.

Dlaczego Warto Zainwestować w Bitcoin?
Bitcoin to elektroniczny system gotówkowy typu peer-to-peer, który zyskał ogromną popularność od swojego powstania w 2009 roku. Jego wartość jest kształtowana przez popyt i podaż, a sama kryptowaluta nie ulega inflacji. Inwestycja w bitcoin jest atrakcyjna, zwłaszcza w obecnych warunkach wysokiej inflacji, która wpływa na obniżenie wartości tradycyjnych oszczędności.

Jak Działa Nasz Kantor?
Zakup Bitcoin Bez Weryfikacji: Możliwość zakupu do 1000 PLN bez konieczności podawania numeru telefonu czy przesyłania dokumentów tożsamości.
Różne Progi Zakupu: Oferujemy zakupy do 100 PLN, do 1000 PLN oraz do 10 000 PLN. Przy większych kwotach zapraszamy do naszego stacjonarnego kantoru w Warszawie.
Sprzedaż Bitcoinów: Szybka i legalna sprzedaż bitcoinów z możliwością natychmiastowej wypłaty środków na konto bankowe.

Dodatkowe Usługi
Portfele Kryptowalut: Możliwość przechowywania bitcoinów na bezpiecznych portfelach mobilnych, przeglądarkowych, sprzętowych i papierowych.
Wsparcie Klienta: Profesjonalna pomoc w przypadku problemów z płatnością.

Oferujemy kupno i sprzedaż następujących Kryptowalut:
- Bitcoin
- Ethereum
- USDT
- BNB
- CAKE
- DODGE
- XRP
- XVS

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego kantoru bitcoin BITQ – gwarantujemy bezpieczne, szybkie i korzystne transakcje!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno