adres:
ul. Modlińska 6 lok.112
03-216 Warszawa - Białołęka
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5311016715
rok założenia: 2014
telefony:
kom. 664 166 870
kom. 515 075 321
branże:
  • Kasy fiskalne
  • Drukarki, urządzenia peryferyjne, materiały eksploatacyjne
  • Terminale płatnicze
KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178571KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178572KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178576KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178575KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178574KasFisk kasy fiskalne online i drukarki fiskalne - zdjęcie-178573
opis działalności:
Najważniejsza informacja - Kasy fiskalne online są aktualnie w stałej ofercie firmy KasFisk.
KasFisk oferuje nowoczesne kasy fiskalne, najlepszych producentów. W ofercie znajdują się produkty dla firm które cenią sobie jakość. Działalność firmy KasFisk jest absolutną nowością. To KasFisk dostarcza do przedsiębiorcy potrzebne wyposażenie, rola kupującego sprowadza się do zamówienia wizyty w swojej siedzibie. Pozostałe sprawy załatwia KasFisk. Każdy prowadzący biznes, wie jak cenny jest czas, a KasFisk oszczędza go, każdej firmie która nawiąże współprace czy choć zamówi prezentację. Nie musicie Państwo tracić czasu na dojazdy, to my przyjeżdżamy do Was.

KasFisk jest autoryzowanym przedstawicielem i serwisem największych firm produkujących kasy fiskalne, drukarki fiskalne a dodatkowo systemów sprzedaży i oprogramowania użytkowego. Posnet, Novitus, Datalogic, Digi, Honeywell, Insoft oraz Asseco to tylko niektórzy dostawcy i producenci których produkty oferujemy. Uzupełnieniem urządzeń fiskalnych i biurowych jest propozycja posiadania terminali płatniczych za darmo.

Działamy zawsze solidnie i pomagamy w odzyskaniu ulgi za zakup kasy lub drukarki fiskalnej. Oferta przygotowana jest dla każdego i na każdą kieszeń.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno