adres:
ul. Piłsudskiego 1
32-050 Skawina
województwo: małopolskie
powiat: krakowski
NIP: 6830010597
telefony:
tel. (12) 277 17 00
fax (12) 277 17 09
branże:
Grana Sp. z o.o. - zdjęcie-2905Grana Sp. z o.o. - zdjęcie-2906Grana Sp. z o.o. - zdjęcie-2907Grana Sp. z o.o. - zdjęcie-2908
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Oferujemy rozpuszczalne napoje na bazie zbóż (takich jak: jęczmień, słód jęczmienny, żyto), cykorii oraz kawy.
Nasze produkty postrzegane są jako alternatywa dla kawy naturalnej, ponieważ nie zawierają kofeiny, a dzięki procesowi prażenia ich smak i aromat jest podobny do kawy.

Od lat pracujemy w dwóch sektorach - Business to Business oraz Business to Consumer. Kompleksowo wspieramy naszych klientów biznesowych w tworzeniu oferty dopasowanej do ich potrzeb, a dla konsumentów tworzymy marki, które na stałe wprowadzają na listę swoich zakupów.

Potrafimy również zarządzać markami. Inka, najpopularniejsza i najlepiej sprzedająca się kawa zbożowa w Polsce, obecna na rynku już od 1971 roku, należy naszej spółki.

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Cafea, która specjalizuje się w produkcji naturalnych kaw rozpuszczalnych, ale oferta firmy obejmuje również kawy ziarniste, cappuccino, produkty 3 w 1 oraz prozdrowotne napoje przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Cafea to 10 zakładów produkcyjnych i kilkanaście spółek zależnych.

Jako Grana oferujemy przede wszystkim najwyższej jakości produkty, powstałe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej technologii. Współpracujemy z klientami z całego świata, nasze produkty można znaleźć na sklepowych półkach w całej Europie, a także w USA, Kanadzie, Japonii i Malezji.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno