adres:
Aleje Jerozolimskie 236
02-495 Warszawa
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5223087762
opis działalności:
Story Coffee Roasters to oaza pasji, gdzie każdy kęs kawy jest opowieścią sama w sobie, a ludzie stanowią najcenniejszy skarb. Nie wybieramy byle jakich upraw czy farmerów - stawiamy tylko na tych, którzy traktują swą pracę jak sztukę, dbając o każdy detal od momentu, gdy sadzą pierwsze ziarno, aż po ostatni oddech owoców, które zanoszą się aromatem i smakiem przygotowanej kawy. Wierzymy, że tylko takie staranne podejście i miłość do detali sprawiają, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość.

Nasza palarnia to ostatni etap tego niesamowitego procesu. Tutaj tradycja splata się z nowoczesnością, by stworzyć unikalne mieszanki, które nie tylko zaspokoją, ale także zaskoczą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Pracujemy z najwyższą precyzją, łącząc sprawdzone techniki z nowatorskimi rozwiązaniami, by każdy łyk kawy był prawdziwą podróżą smakową.

Każde zielone ziarno przechodzi przez nasze ręce ze szczególną troską. Poddajemy je surowym testom, dbając o każdy detal, byśmy mogli zagwarantować, że każda filiżanka kawy niesie ze sobą nie tylko wyśmienity smak, ale także historię troski, pasji i staranności, którą wkładamy w każdy krok naszego procesu. To właśnie dzięki tej nieustannej dbałości o jakość możemy zapewnić, że nasze kawy są niezapomnianym doświadczeniem dla każdego, kto sięgnie po nie z ciekawością i pragnieniem odkrycia czegoś wyjątkowego.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno