adres:
Sapieżyn 19
63-720 Koźmin Wielkopolski
województwo: wielkopolskie
powiat: krotoszyński
NIP: 6211840651
telefony:
tel./fax (62) 721 00 34
branże:
Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31735Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31736Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31737Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31738Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31739Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Szyszka Sp. z o.o. - zdjęcie-31740
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.

 

Wiedza i elastyczność pozwala na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie, zarówno kadry kierowniczej jaki i produkcyjnej zapewnia gwarancję skutecznej i sprawnej realizacji zadań. Stały nadzór nad procesem spawalniczym prowadzony jest przez certyfikowanych pracowników w zakresie kontroli wizualnej VT1, VT2 oraz inżyniera spawalnika z certyfikatem IWE. Ponadto wykonujemy badania nieniszczące PT we własnym zakresie oraz RTG, UT i MT za pośrednictwem firmy zewnętrznej.


Nasze przedsiębiorstwo chętnie podejmuje nowe wyzwania. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i wymagań klienta. Bardzo cenimy współpracę długoterminową pozwalającą wspólnie osiagnąć postawiony cel. Realizujemy zamówienia jednorazowe oraz seryjne partie produkcyjne.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno